Młodszy Analityk Mobile

Bank Millennium
Junior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Stanisława Żaryna 2A, Warszawa
Praca zdalna
50%

Osoby zainteresowane prosimy, aby aplikując wpisały następujący numer referencyjny: BULL/DRA/MMobile.

Millennium jest bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!

Twoje zadania

  • Prowadzenie analizy biznesowo-systemowej oraz projektowanie rozwiązań w obszarze nowoczesnych technologii oraz aplikacji mobilnej i serwisów
  • Zbieranie wymagań oraz współpraca z developerami, testerami, architektami oraz product ownerem w ramach zespołu scrumowego zajmującego się rozwojem produktu aplikacji mobilnej
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Doświadczenie w projektach jako Analityk IT (lub w zbliżonej roli)
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta
  • Znajomość zagadnień integracyjnych (SOA, Web services, REST)
  • Znajomość UML oraz SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Chęć nauki, podnoszenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych oraz serwisów REST
  • Znajomość narzędzi do projektowania systemów (np. Enterprise Architect)
  • Znajomość Swagger, Json oraz narzędzi typu SOAP UI, Postman, Swagger UI
  • Znajomość Jira, Confluence
  • Znajomość zwinnych metod prowadzenia projektów (np. Scrum)

Umiejętności
REST
UML
SQL
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile, Scrum
Narzędzia
Laptop
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Warszawa, Gdańsk, Wrocław 6.750
Technologie i umiejętności
  • javascript
  • ASP.NET
  • C#
  • .NET Core
  • Swift
  • Kotlin
  • Apache Kafka
  • Agile
  • Scrum
  • React.js