Tester Aplikacji Webowych (Mid/Senior)

Bank Millennium
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Stanisława Żaryna 2A, Warszawa
Praca zdalna
50%

Osoby zainteresowane prosimy, aby aplikując wpisały następujący numer referencyjny: BULL/DRA/TAM.

Millennium jest bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!

Twoje zadania

  • Udział w rozwoju aplikacji webowych wykorzystywanych przez setki tysięcy użytkowników
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych
  • Wykonywanie testów manualnych, integracyjnych, testów API
  • Wsparcie w tworzeniu testów automatycznych
  • Raportowanie wyników testów
  • Bliska współpraca z programistami oraz analitykami
  • Możliwość rozwoju w obszarze testów manualnych, testów technicznych oraz testów automatycznych

  • Minimum rok doświadczenia jako Tester Manualny i/lub Automatyczny, mile widziane doświadczenie w wykonywaniu testów integracyjnych oraz testów serwisów
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i dobra organizacja pracy
  • Znajomość narzędzi wspierających proces testowania (np. JIRA)
  • Znajomość SQL i WebServices
  • Znajomość narzędzi do testów serwisów jak np. SoupUI/Postman
  • Chęć nauki, podnoszenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w instytucjach finansowych lub banku
  • Podstawa znajomość programowania
  • Wiedza i/lub doświadczenie w automatyzacji testów z użyciem narzędzi takich jak np. Selenium, Appium

Umiejętności
JIRA
SQL
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Możliwość zmiany projektu
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy wydajnościowe
Automatyzacja testów
Narzędzia
Laptop
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Warszawa, Gdańsk, Wrocław 6.750
Technologie i umiejętności
  • javascript
  • ASP.NET
  • C#
  • .NET Core
  • Swift
  • Kotlin
  • Apache Kafka
  • Agile
  • Scrum
  • React.js