Programista ASP.NET MVC (Mid/Senior)

Bank Millennium
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Stanisława Żaryna 2A, Warszawa
Praca zdalna
50%

Osoby zainteresowane prosimy, aby aplikując wpisały następujący numer referencyjny: BULL/DRA/ASP.

Millennium jest bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!

Twoje zadania

  • W obszarze .NET rozwijamy bankowość internetową oraz mobilną
  • Rozwiązujemy problemy związane ze skalowalnością, wysoką wydajnością i dostępnością systemów
  • Rozwijamy system transakcyjny oparty na architekturze mikroserwisowej
  • Zdobywamy wiedzę z obszaru integracji międzysystemowej, a także poznajemy najnowsze metody zabezpieczania aplikacji i komunikacji między nimi
  • Tworzymy zabezpieczenia w systemie przeciwko atakom typu malware
  • Współpracujemy z innymi, w tym obcojęzycznymi, zespołami programistów

  • Praktyczna znajomość technologii: .NET: ASP.NET MVC, .NET Core, REST Web Services, HTML, CSS, JavaScript oraz jednego z zaawansowanych silników baz danych np.: MS SQL Server, Oracle, PostgreSQL
  • Doświadczenie w pracy w Visual Studio lub Visual Studio Code
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym bieżącą komunikację w środowisku biznesowym
  • Nastawienie na dzielenie się wiedzą
  • Odpowiedzialność za wypracowane rozwiązania
  • Umiejętność tworzenia przemyślanego kodu, uwzględniającego potrzeby biznesowe

Mile widziane

  • Znajomość bibliotek JavaScript: jQuery, Knockout.js, React
  • Znajomość standardów REST, SOAP, AJAX
  • Umiejętność posługiwania się systemem wersjonowania kodu
  • Doświadczenie w tworzeniu usług w architekturze mikroserwisów zgodnie z podejściem Domain Driven Design

Umiejętności
.NET
ASP.NET
.NET Core
REST
HTML
CSS
JavaScript
MS SQL lub Oracle lub PostgreSQL
Visual Studio
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Praca z kodem
Code review
Statyczna analiza kodu
TDD
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy wydajnościowe
Narzędzia
Laptop
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Warszawa, Gdańsk, Wrocław 6.750
Technologie i umiejętności
  • javascript
  • ASP.NET
  • C#
  • .NET Core
  • Swift
  • Kotlin
  • Apache Kafka
  • Agile
  • Scrum
  • React.js