Senior iOS Developer

Bank Millennium
Senior
600 - 1 300
PLN
netto / dzień (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Stanisława Żaryna 2A, Warszawa
Praca zdalna
80%

Osoby zainteresowane prosimy, aby aplikując wpisały następujący numer referencyjny: BULL/DRA/iOS.

Millennium jest bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!

Twoje zadania

  • Odpowiedzialność za rozwój aplikacji mobilnych Banku Millennium
  • Uczestnictwo w procesie projektowania aplikacji oraz zaawansowanych interfejsów z atrakcyjnym UX
  • Współtworzenie aplikacji najlepiej ocenianych w rankingach niezależnych organizacji (m.in. Newsweek oraz organizacji związanymi z bezpieczeństwem oprogramowania)

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych (Swift, Objective-C, Xcode, AutoLayout)
  • Znajomość CocoaPods, Carthage, Fastlane i Jenkins
  • Doświadczenie w pracy z bibliotekami: AFNetworking, Alamofire, Moya, CoreData, Realm, Swift
  • Doświadczenie w pracy ze storyboard’ami
  • Znajomość architektury MVC, MVP, MVVM
  • Umiejętność korzystania z GIT’a
  • Znajomość metod testowania aplikacji mobilnych
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu code review
  • Chęć do nauki, podnoszenia swoich kompetencji i dzielenia się wiedzą
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Umiejętności
Swift
Objective-C
Xcode
Auto Layout
CocoaPods
Carthage
Jenkins
Core Data
Git
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Praca z kodem
Code review
Pair programming
Statyczna analiza kodu
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Pentesty
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
Narzędzia
Laptop
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Warszawa, Gdańsk, Wrocław 6.750
Technologie i umiejętności
  • javascript
  • ASP.NET
  • C#
  • .NET Core
  • Swift
  • Kotlin
  • Apache Kafka
  • Agile
  • Scrum
  • React.js