Analityk Biznesowy

międzynarodowe projekty

Provident Polska S.A.
Mid
8 000 - 11 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
90%

Provident Polska działa w naszym kraju od 1997 roku i jest liderem na rynku pożyczek gotówkowych. Naszym celem jest dostarczanie prostych, rzetelnych i dostępnych produktów finansowych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do potrzeb Klienta i umiejętność budowania z nim długotrwałych relacji. Dzięki sieci Doradców Klienta docieramy z naszą ofertą do potencjalnych pożyczkobiorców na terenie całego kraju. Z usług firmy Provident Polska skorzystało już 4 miliony Klientów. Wierzymy, że nasz model biznesowy, oparty na przejrzystości, odpowiedzialności i zaufaniu, pozwoli nam na dalszy, stabilny rozwój w Polsce.

Twoje zadania

Będziesz:

  • Uczestniczyć w lokalnych i międzynarodowych projektach
  • Planować i przeprowadzać działania analityczne w projekcie
  • Przeprowadzać warsztaty zbierania wymagań z udziałem wielu interesariuszy
  • Jasno określać potrzeby biznesowe, definiować, dokumentować i analizować wymagania biznesowe w bezpośredniej współpracy z biznesem
  • Dokonywać kompleksowej analizy złożonych zmian biznesowych
  • Poszukiwać optymalnych rozwiązań problemów biznesowych, proponować alternatywne rozwiązania i dokonywać ich kompleksowej oceny
  • Opracowywać szczegółowe specyfikacje dot. wymagań biznesowych
  • Określać wpływ nowych rozwiązań na procesy biznesowe w ujęciu krótko- i długoterminowym
  • Współpracować z biznesem, IT, dostawcami zewnętrznymi aby zapewnić spójność między wymaganiami a ostatecznie wypracowanym rozwiązaniem
  • Uczestniczyć w testowaniu nowych rozwiązań

Kogo szukamy?

Wystarczy, że:

  • Masz minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze analizy biznesowej - mile widziane doświadczenie w kierowaniu pracami analitycznymi dotyczącymi złożonych zmian biznesowych na dużą skalę
  • w dynamicznym i międzynarodowym otoczeniu
  • Masz doświadczenie w organizowaniu i usprawnianiu przebiegu warsztatów skierowanych do interesariuszy z różnych jednostek/rynków
  • Biegle posługujesz się narzędziami i technikami wykorzystywanymi w analizie biznesowej
  • Masz bardzo wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz prezentacyjne
  • Znasz cykl życia projektu oraz metody zarządzania projektami
  • Jesteś zmotywowany/-a by się uczyć i poszerzać kompetencje
  • Potrafisz komunikować się biegle w języku angielskim

Warszawa
Technologie i umiejętności
  • BPMN
  • UML
  • CASE
  • SQL
  • T-SQL