C++ for Simulation Developer

Zaawansowane symulatory wojskowe

Autocomp Management
Mid
8 500 - 17 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
1 Maja 36, Szczecin
Praca zdalna
50%

Jako doświadczony C++ Developer dołączysz do zespołu zajmującego się tworzeniem i rozwojem oprogramowania oraz wdrożeniami dla symulatorów kolejowych, pojazdów ciężarowych i innych projektów badawczo-rozwojowych.

Pracujemy zwinnie w zespole kilkuosobowym w trybie hybrydowym. W codziennej pracy dbamy o wysoką jakość kodu m.in. poprzez standardy kodowania, code review oraz CI. Każde zadanie jest testowane przez zespół QA. Stale staramy się rozwijać w obszarze Software Craftsmanship licząc na Twoje aktywne wsparcie.

Twoje zadania

  • Będziesz uczestniczył w tworzeniu nowych funkcjonalności w systemie wymagającego rozbudowy oprogramowania symulatora oraz interfejsu graficznego do jego obsługi wraz z modułami symulującymi pracę rzeczywistych urządzeń.
  • Znajdzie się także czas na wykonanie testów i poprawę istniejących błędów oraz optymalizację kodu.
  • W trakcie nabywania doświadczenia będziesz miał okazje uczestniczyć we wdrożeniach i w rozwoju rzeczywistego produktu oraz zobaczyć proces szkolenia maszynistów i kierowców zawodowych z wykorzystaniem naszych produktów.
  • Zobaczysz w rzeczywistym produkcie,jak kawałek Twojego kodu znajduje zastosowanie w całym systemie, dzięki czemu łatwo dostrzeżesz miejsca, gdzie można ulepszyć poszczególne funkcjonalności.

Umiejętności
C++
Git
Qt
QML
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Testowanie
Testy jednostkowe
Testowanie manualne
CI
Narzędzia
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
55%
Bug fixing
15%
Spotkania
10%
Dokumentacja
10%
Samorozwój
5%
Wsparcie klienta
5%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 14 dni
rozmowa kwalifikacyjna

Szczecin 100-150
Technologie i umiejętności
  • C++
  • linux
  • unity
  • Qt
  • C#
  • Git
  • QML