Frontend Developer

React

Wirtualna Polska Media
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Gdańsk Warszawa Remote
Praca zdalna
100%

  • Tworzymy aplikacje przy użyciu najnowszych wersji popularnych technologii (React, TypeScript, Webpack, styled-component, Cypress.io);
  • Uruchamiamy nasz kod JavaScript na milionach komputerów użytkowników;
  • Optymalizujemy kod pod względem wydajnościowym.

Twoje zadania

  • Praca w kilkuosobowym zespole frontendowym
  • Bliska współpraca z programistami backendowymi
  • Tworzenie nowych produktów w technologii React
  • Wdrażanie usprawnień technologicznych i projektowych
  • Czuwanie nad architekturą i jakością kodu
  • Peer review kodu

Kogo szukamy?

  • Min. 2 lata doświadczenia jako Frontend Developer
  • Bardzo dobra znajomość frameworka React
  • Znajomość Redux-a
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość zagadnień związanych z automatycznym testowaniem aplikacji
  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność twórczego, nieszablonowego myślenia
  • Chęć nauki nowych technologii
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Poparcie swojej wiedzy zrealizowanymi projektami OpenSource
  • Znajomość Node.js, styled-components, TypeScript
  • Aktywność na meetup’ach, wystąpienia na konferencjach

Umiejętności
React
Redux

Warszawa, Gdańsk 1001-1500
Technologie i umiejętności
  • Java
  • Redux
  • Git
  • React Native
  • Go
  • SQL
  • HTML
  • CSS