Praktykant Java/Salesforce

Accenture Polska
Junior
Rekrutacja online
Kraków Warszawa

Cenisz sobie innowacyjne produkty i doskonale poruszasz się w nowych technologiach? Dołącz do zespołu Salesforce w Accenture - największego Partnera Salesforce na świecie. Razem z nami wdrażaj najbardziej złożone, nowoczesne systemy oparte na rozwiązaniach Cloud Computing i kształtuj przyszłość wiodących globalnych przedsiębiorstw.

Czym jest Salesforce?

Salesforce to CRM numer 1 na świecie, z którego korzysta już ponad 150,000 firm. Od sprzedaży po marketing i społeczności - wszystko w jednym systemie, wdrożone często bez linijki kodu. Ekosystem Salesforce to między innymi chmura IT o wiodącej renomie, stale rosnący świat aplikacji na AppExchange czy rozwiązania AI, które razem tworzą one-stop-shop do zarządzania relacją z klientem.

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować w zespole Salesforce?

  • Uzgadnianiem i analizowaniem wymagań biznesowych z klientem.
  • Projektowaniem procesów biznesowych i ich konfiguracją w oparciu o platformę Salesforce.
  • Wsparciem analitycznym dla klienta i zespołu programistycznego.

  • Chciałbyś zdobyć doświadczenie z technologią Salesforce (Programowanie, Konfiguracja, Integracja).
  • Masz już pierwsze doświadczenia w pracy projektowej i/lub pracy z systemami informatycznymi (zwłaszcza systemami CRM).
  • Znasz lub chciałabyś/chciałbyś pracować w obszarze jednej z poniższych technologii: Salesforce, Java, SQL, JavaScript, Front End (JQuery / HTML / CSS)
  • Bardzo dobrze znasz język angielski i polski.
  • Posiadasz aktywny status studenta.
  • Jesteś dyspozycyjny min. 30 godzin w tygodniu.
  • Cechuje Cie komunikatywność oraz kreatywność
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Jesteś chętny do nauki

Umiejętności
Java lub SQL lub JavaScript lub lub HTML lub CSS)
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Książki
  • Konferencje
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu
  • Prysznic

Łódź, Katowice, Wrocław, Kraków, Warszawa 537 000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • SQL
  • C#
  • .Net
  • PHP
  • SAP
  • Salesforce
  • C++