IT Project Manager

Lizard Media
Mid
7 000 - 10 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
8 000 - 12 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Bielsko-Biała Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
26

Poszukujemy Project Managera z doświadczeniem komercyjnym, chcącego uczestniczyć we wdrożeniach i utrzymaniu rozwiązań eCommerce dla dużych i znanych marek.

Oferujemy stałą współpracę, w pełnym wymiarze godzin, w trybie stacjonarnym w siedzibie Bielsku-Białej lub zdalnym z dowolnego miejsca na świecie.

Wprowadzamy na rynek, utrzymujemy i rozwijamy kompleksowe rozwiązania e-commerce oparte na Magento 2 i Presta Shop.

Twoje zadania

  • koordynacja projektów z obszaru eCommerce / aplikacji dedykowanych,
  • definiowanie zakresu projektów wspólnie z zespołem analitycznym i developerskim,
  • aktywny kontakt z klientem,
  • tworzenie harmonogramów,
  • umiejętne planowanie zasobów,
  • nadzór nad jakością i terminowością,
  • raportowanie prac wewnętrznie i dla klienta.

Kogo szukamy?

Szukamy osoby, która:

  • ma minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w prowadzeniu projektów IT;
  • posiada umiejętności koordynowania projektów z uwzględnieniem organizacji wewnętrznej oraz kontaktu z klientem;
  • potrafi budować długofalowe relacje z zespołem;
  • zna podstawy GIT na poziomie pozwalającym na zrozumienie workflow zespołu programistycznego;
  • jest komunikatywna oraz posiada umiejętności specyfikowania, a także dokumentowania wykonanych prac;
  • zna język angielski na poziomie pozwalającym na czytanie i pisanie dokumentacji;
  • jest otwarta, drobiazgowa, systematyczna, odpowiedzialna i dyspozycyjna
  • posiada poczucie humoru i chce rozwijać umiejętności;

Dodatkowo docenimy, jeśli:

  • znasz platformy eCommerce: Magento lub PrestaShop;
Umiejętności
JIRA
Confluence
GIT
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum, Kanban
Software do zarządania projektami
JIRA, FreshDesk, Mattermost
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Inne
  • Pokój relaksu

Proces rekrutacji

- 5 dni
Aplikacja złożenie CV
Rozmowa rekrutacyjna
Zadanie do wykonania po rozmowie
Analiza zadania i wyciąganie wniosków z rozmowy
Oferta pracy. Dogranie szczegółów.
Witamy na pokładzie!

Kraków, Gdańsk, Bielsko-Biała 20+
Technologie i umiejętności
  • Magento2
  • Presta Shop
  • PIM Akeneo
  • PHP
  • Laravel
  • Symfony
  • VueJS