Junior Cloud Data Engineer – Akademia

ONWELO SA
Junior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Karolkowa 30, Warszawa Kielce Lublin

Dział Data & Analytics w Onwelo to zespół konsultantów i inżynierów o bogatym doświadczeniu oraz specjalizacji w realizacji hurtowni danych, systemów raportowo-analitycznych oraz rozwiązań Big Data z wykorzystaniem wiodących technologii i narzędzi, ze szczególnym naciskiem na platformy chmurowe AWS, GCP i Azure

Dołączając do Akademii Cloud Data Engineer, weźmiesz udział w pełnej ścieżce certyfikacyjnej pod okiem doświadczonych specjalistów. Celem programu jest wykształcenie i przygotowanie absolwentów kierunków technicznych lub osób z pierwszym doświadczeniem zawodowym w pracy z danymi do działań w obszarze cloud.

Twoje zadania

Z nami będziesz:

  • Realizować program sześciomiesięcznego stażu z możliwością zatrudnienia po tym okresie w roli Junior Data Engineera
  • Mieć pełny dostęp do platformy szkoleniowej
  • Miećmożliwość uzyskania certyfikatu: AWS Certified Developer – Associate, AWS Certified Solutions Architect – Associate lub GCP Associate Cloud Engineer
  • Uczyć się i rozwijać w obszarze danych oraz analizy danych
  • Pracować przy projektach dla naszych polskich i zagranicznych klientów
  • Mieć dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii

Kogo szukamy?

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne lub jesteś na ostatnim roku studiów o kierunku informatycznym lub pokrewnym
  • Interesujesz się zagadnieniami z zakresu hurtowni danych, Data Lake, Business Intelligence, Sztucznej Inteligencji i Big Data
  • Posiadasz podstawy programowania w języku Python
  • Masz podstawową wiedzę z zakresu znajomości SQL
  • Interesujesz się rozwiązaniami chmurowymi: AWS lub GCP
  • Znasz język angielski na poziomie min. B2
  • Jesteś osobą komunikatywną, która odnajduje się w realizacji zadań zarówno w grupie, jak i indywidualnie

Umiejętności
English
Python
SQL
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premia za polecenie Pracownika
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

ONWELO SA

Kraków, Warszawa, Katowice, Kielce, Lublin, Gdańsk, Nowy Jork 400+
Technologie i umiejętności
  • JAVA
  • .NET
  • JavaScript
  • PL/SQL
  • UI/UX Design
  • Cognos
  • Microsoft
  • Apache Hadoop
  • Statistics/Machine learning
  • Recommendation Engines