Konsultant ds. wdrożeń (ERP)

Comarch
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Kraków

Opis projektu

TWOJE ZADANIA

  • Udział w realizacji projektów wdrożenia systemów klasy ERP
  • Analizowanie wymagań klienta i kreowanie wizji rozwiązania
  • Konfigurowanie systemu informatycznego zgodnie z wymaganiami klienta
  • Bieżąca pomoc klientom i szkolenia w zakresie obsługi systemu ERP
  • Wsparcie informatyczne i merytoryczne klientów

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne
  • Komunikatywność w kontaktach z klientem
  • Prawo jazdy kat. B

Znajomość:

  • zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań informatycznych i procesem ich wdrażania
  • procesów biznesowych realizowanych w przedsiębiorstwach, np.: procesy księgowe, kadrowo płacowe, logistyczne, produkcyjne itp.
  • MS Excel, MS Word, MS Power Point
  • języków obcych: j. angielskiego lub/i j. niemieckiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w użytkowaniu i/lub konfigurowaniu systemów ERP
Umiejętności
MySQL
SQL

Jak pracujemy?

Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Comarch

Kraków, Łódź, Białystok, Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice, Lublin, Poznań, Rzeszów, Gdańsk, Wrocław, Częstochowa, Tarnów, Toruń, Warszawa, Włocławek, Opole, Płock, Kielce 6200
Technologie i umiejętności
  • Angular
  • JEE
  • HTML