Developer aplikacji - IT

ABAP, SAP

Polipol Service-Center Polska
Mid
13 000 - 18 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Remote
Praca zdalna
100%

Grupa POLIPOL to dziś jedno z największych i najnowocześniejszych w Europie przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji mebli tapicerowanych. Tworzymy produkty jedyne w swoim rodzaju dzięki unikatowemu połączeniu umiejętności pracowników, ich pasji do tworzenia oraz najwyższej jakości surowców. W centrum naszych zainteresowań zawsze znajduje się człowiek. Zarówno Klient, jak i Pracownik. Wiemy, że to jego kunszt, jego energia i jego nadzwyczajność, jest naszą siłą i kluczową przewagą na rynku.

Twoje zadania

  • Opracowywanie koncepcji i doskonalenie wymagających rozwiązań wewnętrznych w środowisku SAP
  • Wdrażanie i obsługa interfejsów podsystemów oraz serwisów internetowych

Kogo szukamy?

Jeżeli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe i potwierdzone doświadczenie w tworzeniu aplikacji
  • Dogłębną znajomość języka programowania obiektowego ABAP (opcjonalnie Java; C++ lub podobne)
  • Praktyczną znajomość systemu SAP R3 lub S4 HANA
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywę a także jesteś samodzielny
  • Prawo jazdy kat. B

Czeka na Ciebie:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pozapłacowe
  • Praca w renomowanej firmie, będącej liderem w branży meblarskiej
  • Ciekawe zadania realizowane w przyjaznej atmosferze i bezpiecznych warunkach pracy
  • Oferujemy możliwość wykonywania pracy zdalnie (z dowolnej lokalizacji)

Umiejętności
ABAP
SAP

>6000
Technologie i umiejętności
  • SAP