iOS Developer (Swift)

Swift

eSky.pl S.A.
Mid
12 000 - 17 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Katowice Remote
Praca zdalna
100%

Jako członek zespołu pracującego w metodologii Scrum będziesz uczestniczył w pełnym cyklu rozwoju produktu aplikacji mobilnych - od kształtowania pomysłów, poprzez ustalenia techniczne i rozwój, kończąc na prezentacji efektów. Bliska współpraca z biznesem pozwoli Ci realnie wpływać na ostateczny wygląd i działanie funkcjonalności. Twoje zdanie ma znaczenie.

Technologie, z którymi będziesz miał styczność:

  • Swift
  • SwiftUI (aktywnie wykorzystywana w projekcie)
  • Combine
  • Swift Package Manager
  • Appium
  • GraphQL / Rest
  • Jenkins

Dlaczego warto pracować w eSky.pl?

  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojej wiedzy i doświadczenia – od 12000 do 17000 PLN netto miesięcznie na B2B.
  • Elastyczna i stabilna forma zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B.
  • Posiadamy dojrzałe procesy technologiczne, dzięki czemu możesz skupić się na nowych funkcjach. Minimalizujemy utrzymanie dzięki ścisłemu podejściu do testów jednostkowych i E2E. System wdrażania jest zoptymalizowany dzięki kompletnemu procesowi CI/CD, wspieranym przez inżynierów DevOps i SRE.
  • Duże możliwości rozwoju – praca z najnowszymi technologiami, szkolenia
  • Udział w spotkaniach i konferencjach branżowych, takich jak BoilingFrogs, UIKonf, iOSDevUK (oby już niedługo!)

Twoje zadania

Jako iOS Developer będziesz odpowiedzialny za:

  • tworzenie nowych funkcjonalności
  • analizę i przekładanie procesów biznesowych na kod
  • proponowanie rozwiązań w kodzie, które przyczynią się do poprawy jego jakości (jesteśmy otwarci na zmiany!)
  • udział w projektach pobocznych (wedle uznania): rozbudowa procesu CI/CD, rozwijanie testów E2E na dwie platformy, Huawei Assistant Smart Cards czy rozwój backendu opartego o GraphQL
  • proaktywną współpracę z zespołem

Kogo szukamy?

Oczekujemy, że:

  • potrafisz zaproponować rozwiązania, których złożoność jest dobrze dopasowana do przedstawionego problemu
  • posiadasz umiejętność rozmowy o kodzie na wysokim poziomie abstrakcji
  • tworzenie kodu zgodnego z dobrymi praktykami przynosi Ci przyjemność
  • będziesz brał aktywny udział w dyskusjach na temat wymagań biznesowych oraz sposobu ich realizacji od strony technicznej
  • zagadnienia z obszaru architektury aplikacji nie są Ci obce

Umiejętności
Swift

Katowice 500+
Technologie i umiejętności
  • iOS
  • .NET