PHP Developer

  • Enzode
  • Warszawa
  • 10 000 - 15 000 PLN netto / miesiąc
  • B2B

Wymagania

Poziom doświadczenia: Mid

Czego oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość PHP7 oraz Symfony
  • Bardzo dobra znajomość MySQL oraz MSSQL
  • Umiejętność obsługi systemu Linux
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych oraz systemów przetwarzania danych offline
  • Znajomość zagadnień architektury rozproszonej oraz zorientowanej na usługi
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Wysoka motywacja do pracy oraz orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • Umiejętności analityczne i organizacyjne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną pracę z dokumentacją
  • Mile widziana znajomość CodeIgniter oraz JavaScript

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • PHP7
  • MySQL
  • MS SQL
  • Symfony
  • Linux
Mile widziane:
  • JavaScript
  • CodeIgniter

Projekt, w którym możesz pracować

Poznaj nas:

Jesteśmy młodym software house, należącym do grupy Raisead, w skład której wchodzą między innymi takie marki jak Fintredo, Etrose, Cabroz czy BeGlossy. Tworzymy dla swoich klientów nowoczesne i złożone rozwiązania z obszaru omnichannel commerce, a nasz zespół to doświadczeni pasjonaci, którzy dzięki swojej wiedzy i zdolnościom technologicznym budują innowacyjne rozwiązania.

Jeśli chcesz pracować przy projektach z obszaru e-commerce, Big Data i wielu innych, a przy tym wszystkim móc popijać kawę na bulwarach, nad samym brzegiem Wisły – to miejsce jest dla Ciebie!

Co nas wyróżnia:

  • Praca z najnowszymi technologiami
  • Zarząd firmy to wyjątkowi eksperci z obszaru Development, Technology, Big Data, więc rozumieją Twoje potrzeby i doświadczenia
  • Płaska struktura – decyzje podejmujemy błyskawicznie
  • Masz realny wpływ na zmiany w organizacji, Twoje pomysły mogą stać się jej częścią!

Twoje zadania:

  • Tworzenie oraz rozwój złożonych aplikacji backendowych
  • Zarządzanie i optymalizacja procesów bazodanowych (MySQL i MSSQL)
  • Dostarczanie rozwiązań skalowalnych i zdolnych obsługiwać duże ilości żądań
  • Współudział w opracowywaniu koncepcji realizowanych rozwiązań
  • Programowanie w PHP7 przy wykorzystaniu framework’a Symfony
  • Utrzymanie oraz rozwój systemów przetwarzających dane kilku międzynarodowych organizacji
  • Rozwijanie wiedzy w danym obszarze kompetencji, monitorowanie zmian na rynku, nowych technologii
  • Proponowanie nowych rozwiązań technologicznych dla wymagań biznesowych
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami

W zamian gwarantujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania
  • Kontakt z najnowszymi technologiami, m.in. Hadoop, Hive, Spark, Kafka, Redis, Java 8, Spring, Hibernate, Spock, MongoDB, Hbase, Aerospike, Kubernetes, Microservices architecture
  • Współpracę z doświadczonym zespołem inżynierów, chętnie dzielącym się swoją wiedzą
  • Efektywną organizację pracy (Code Reviews, CI, CD, Scrum / Kanban)
  • Brak nudy i nieformalny klimat
  • Elastyczne godziny pracy w prestiżowym biurze przy bulwarach wiślanych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności

Podział czasu pracy

Nowe funkcje
60%
Samorozwój
10%
Spotkania
10%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
10%

Praca z kodem

  • Ustalone konwencje w kodzie
  • Code review
  • Pair programming
  • Statyczna analiza kodu
  • TDD
  • BDD
  • Metryki kodu
  • Baza wiedzy

Zarządzanie projektami

  • Metodyka: Scrum
  • Decyzje architektoniczne podejmuje Zespół
  • Technologię wybiera Zespół
  • Skład zespołu projektowego:
  • Programiści: 3
  • Project Managerowie: 1
  • Testerzy: 1

Narzędzia

  • Laptop
  • Komputer stacjonarny
  • Dodatkowy monitor
  • Słuchawki
  • Osobista szafka
  • Telefon służbowy
  • Swoboda doboru narzędzi
  • System operacyjny

Środowisko pracy

  • Przełożony techniczny
  • Open space
  • Pokoje
  • Dress code
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca zdalna: 10%
  • Płatny urlop: 26
  • Godziny pracy biura: 6:00 - 20:00

Bonusy

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
  • Wskazówki adaptacyjne
  • Kursy językowe
  • Tymczasowe mieszkanie
  • Pomoc w szukaniu mieszkania
  • Pomoc z wizą
  • Premia za dołączenie
  • Przelot
  • Pieniądze na koszty przeprowadzki
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest Enzode ...