Android Developer

przełomowy produkt w branży automotive

Altimi Solutions
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
ul. Racławicka 2-4, Wrocław
Praca zdalna
90%
Płatny urlop
10 dni na B2B

Poszukujemy Android Developera, który wraz z zespołem będzie tworzyć nowoczesne rozwiązania mobilne dla międzynarodowej firmy z branży automotive.

W Altimi Software House od 18 lat kreujemy rozwiązania, które zmieniają świat wokół nas na lepsze i ułatwiając życie ludziom. Zrealizowaliśmy ponad 230 projektów. Takie rezultaty są powodem do dumy.

Jednak ważniejsza jest dla nas praca z ludźmi, których lubimy, którzy nas inspirują i którzy tak jak my pasjonują się tworzeniem oprogramowania szytego na miarę.

Dołącz do nas!

Twoje zadania

  • Tworzenie, modyfikacja i rozwój projektu z wykorzystaniem Android
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Monitorowanie, badanie i rozwiązywanie problemów
  • Współtworzenie dokumentacji technicznej projektu
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu i klientem

Kogo szukamy?

  • Doświadczenie zawodowe jako Android Developer 4+
  • Znajomość, Android version min 5.0, Kotlin Native, MVVP
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Mile widziana znajomość innych technologii mobilnych np. iOS

Umiejętności
Android version 5
Kotlin Native
MVVP
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Akcje
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Książki
  • Szkolenia
  • Konferencje
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 10 dni
Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa techniczna