PHP Developer

Projekty z branży automotive

WEBWIZARDS
Mid
8 000 - 10 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Poznań Murowana Goślina
Praca zdalna
80%
Płatny urlop
20

Jesteśmy zespołem IT pracującym w Murowanej Goślinie. Obecnie rozwijamy również oddział w Poznaniu, w nowej lokalizacji na Wilczaku. Budujemy kompletne i personalizowane rozwiązania dla branży finansowej, ubezpieczeniowej, transportowej i inwestycyjnej. Jednak naszym wiodącym na krajowym rynku motoryzacyjnym produktem jest aplikacja Car Sales Flow. Jesteśmy w czołówce liderów w Polsce, tworząc narzędzie dla blisko 150 stacji dealerskich. Co miesiąc z ponad 70 naszych platform korzysta niemal 3000 użytkowników. Ilość operacji i procesów, których miesięcznie dokonuje się w modułach Car Sales Flow, liczymy w setkach tysięcy. Przewija się przez nasz system około 6000 samochodów używanych, 2500 samochodów nowych - czołowych dealerów z polskiego i zagranicznego rynku motoryzacyjnego.

Dla nas misja jest możliwa. Chcemy usprawniać pracę naszych Klientów, udoskonalając nasz produkt. Definiujemy cele, mamy niezależność i przestrzeń do eksperymentowania. Nie boimy się porażki. Wierzymy w informacje zwrotne i uczciwość. Kochamy to, co robimy, a doświadczenie lat pokazuje - że Klienci nas cenią!

Szukamy inżynierów PHP. To, co robisz jako programista, będzie miało wpływ na rzeczywiste sytuacje. Będziesz także mógł doskonalić swoje umiejętności każdego dnia - Ty będziesz miał ogromny wpływ na produkt.

Twoje zadania

Świetnie pasujesz do tej roli, jeśli:

  • Włączasz się w istniejące projekty, implementując nowe funkcjonalności,
  • Rozumiesz perspektywę biznesową, tworząc niezawodne, skalowalne i zoptymalizowane rozwiązania,
  • Nie przestajesz szukać innowacji i ulepszeń w tworzeniu nowych aplikacji. Twoje pomysły i projekty są mile widziane.
  • Twoja ambicja przejawia się w dbałości o wysoką jakość kodu,
  • Jesteś otwarty, bezkonfliktowo współpracujesz z pozostałymi członkami zespołu (PM, Front-End, Back-End),
  • Lubisz dzielić się pasją, wiedzą oraz doświadczeniem z innymi. Sam chętnie się uczysz.

Kogo szukamy?

  • Minimum roczne doświadczenie w PHP 7,
  • Znajomość działania nowoczesnych frameworków MVC (Laravel),
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (MySQL),
  • Praca z gitem (BitBucket).

Umiejętności
PHP
Laravel
MySQL
Git
Narzędzia
Laptop
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

WEBWIZARDS

Murowana Goślina, Poznań 40
Technologie i umiejętności
  • PHP 7
  • Laravel
  • MySQL