Starszy Programista Systemów Wbudowanych - Lider zespołu

  • Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.
  • Bydgoszcz
  • Umowa o pracę

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.

Wymagania

Poziom doświadczenia: Senior

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowane kierunki: elektronika, mechatronika, informatyka, matematyka, lotnictwo, fizyka
  • minimum 5 lata doświadczenia na stanowisku programisty systemów wbudowanych
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem programistów
  • udokumentowany udział w projektach opartych na systemach wbudowanych
  • znajomość systemów embedded opartych o architekturę x86, ARM
  • bardzo dobra znajomość języka C/C++ w środowisku Linux
  • znajomość zagadnień związanych z rejestracją i przetwarzaniem obrazów video
  • umiejętność tworzenia skryptów powłoki oraz obrazów systemu Linux
  • doświadczenie w programowaniu sterowników w trybie jądra
  • znajomość narzędzi systemu kontroli wersji
  • znajomość protokołów UART, ETHERNET, RS-422
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym

Mile widziane:

  • znajomość technologii/narzędzi: Qt, GitLab, Yocto
  • znajomość zagadnień związanych z systemami bezzałogowymi
  • znajomość map cyfrowych GIS
  • znajomość UML

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • C lub C++
  • Linux
  • Qt
  • GitLab
  • Yocto

Projekt, w którym możesz pracować

Zakres obowiązków:

  • konfiguracja systemu Linux dla urządzeń wbudowanych
  • tworzenie oprogramowania wbudowanego dla komponentów systemu bezzałogowych statków powietrznych
  • testowanie oprogramowania w warunkach rzeczywistej pracy, opracowywanie procedur i dokumentacji
  • kierowanie zespołem programistów
  • opracowywanie wymagań dla tworzenia oprogramowania

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych
  • świadczenia socjalne i pakiet medyczny

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. ...