Administrator Aplikacji

Linux, Java

RTV EURO AGD
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Muszkieterów, Warszawa
Praca zdalna
50%

Do firmy RTV Euro AGD poszukujemy osoby na stanowisko Administratora Aplikacji.

A w zamian oferujemy:

  • ciekawe wyzwania w pracy z różnorodnymi technologiami, w innowacyjnych projektach, w złożonej i wciąż rosnącej organizacji,
  • możliwość, a wręcz potrzeba wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • zespół specjalistów gotowych do współpracy i dzielenia się wiedzą,
  • przy zatrudnieniu na umowę o pracę dostęp do pakietu benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

Twoje zadania

  • pełnienie nadzoru i opieki technicznej nad system informatycznym,
  • obsługa i analiza incydentów/problemów związanych z działaniem aplikacji,
  • przygotowywanie i wdrażanie zmian w aplikacji we współpracy z dostawcami wewnętrznymi/zewnętrznymi,
  • utrzymywanie i opieka nad rozwiązaniem do testów automatycznych,
  • nadzór nad prawidłowym działaniem systemów wsparcia sprzedaży, rozwiązywanie bieżących problemów w ich funkcjonowaniu,
  • tworzenie scenariuszy testowych i przeprowadzanie testów,
  • udział w projektach dotyczących budowy i rozbudowy funkcjonalności systemów informatycznych,
  • tworzenie dokumentacji.

  • otwartość na ciągły rozwój i chęć poznawania nowych technologii,
  • komunikatywność i praca zespołowa, zdolność analitycznego myślenia,
  • podstawowa znajomość systemów operacyjnych z rodziny LINUX,
  • podstawowa znajomość serwerów aplikacyjnych.

Mile widziane

  • podstawowa znajomość programowania JAVA,
  • umiejętność pisania skryptów,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Umiejętności
Linux
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Warszawa >7000
Technologie i umiejętności
  • java