Programista PHP Mid/Senior

PHP, Symfony, Magento

Master Care
Mid
16 000 - 22 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Warszawa Kraków Łódź Lublin Remote
Praca zdalna
100%

Aktualnie prowadzimy trzy różne projekty dla naszych Klientów związane z PHP.

Pierwszy projekt jest dla Klienta z branży farmaceutycznej, lidera rozwiązań eCommerce dla tego sektora na rynku polskim, największego podmiotu w kraju w branży ochrony zdrowia. Poszukujemy tu zarówno front jak i backend developerów. Potrzebna jest tu znajomość Magento. Zatrudnienie na długoterminowy kontrakt.

Drugi projekt związany jest również z eCommerce, naszym Klientem jest jeden z największych międzynarodowych software-house'ów mający siedzibę w Polsce. Klienta charakteryzuje duża ilość certyfikacji i szkoleń oraz spora ilość projektów spośród których można wybrać te w których się uczestniczy. Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta. Szukamy front i backend developerów.

Trzeci projekt to budowa nowego zespołu, którego głównym celem jest rozwój frontu głównego produktu, czyli strony jednego z największych e-commerce w Polsce.  Obecnie, ze względu na coraz to większe tempo rozwoju, tworzony jest drugi, samodzielny zespół odpowiedzialny za front-end. Każdy zespół ma swój zakres zadań, na co dzień będzie się skupiał na rozwoju poszczególnych sekcji strony e-commerce Klienta.

Dla każdego z projektów dysponujemy 3-4 wakatami.

Twoje zadania

  • projektowanie i programowanie od podstaw nowych aplikacji,
  • rozwój, optymalizacja, utrzymanie istniejących aplikacji,
  • rozwój platformy e-commerce,
  • dostarczanie rozwiązań według specyfikacji biznesowej,
  • utrzymywanie systemu oraz platformy,
  • współpraca z innymi działami przy rozwiązywaniu problemów i wdrażaniu nowych funkcjonalności,
  • integrowanie partnerów biznesowych oraz technicznych.

Kogo szukamy?

Must-have:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w programowaniu stron PHP
  • Bardzo dobra znajomość PHP 7+ (znajomość nowoczesnej architektury, Magento)
  • Bardzo dobra znajomość frameworków PHP (np. Symfony)
  • Dobra znajomość MySQL
  • Doświadczenie z REST i SOAP APIs
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (preferowany Git)
  • Znajomość tematyki e-commerce
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z Code Review

Nice-to-have:

  • Certyfikaty Magento będą dodatkowym plusem
  • Umiejętność posługiwania się kolejkami RabbitMQ
  • Podstawowa znajomość Javascript
  • Doświadczenie w pracy z TDD
  • Znajomość środowiska Linux
  • Znajomość DDD
  • Znajomość Elasticsearch
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych

Umiejętności
PHP
MySQL
Magento
Symfony
REST
SOAP
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Code review
TDD
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
40%
Bug fixing
20%
Samorozwój
10%
Wsparcie klienta
10%
Spotkania
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Rozwój
  • Szkolenia
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

I etap: rozmowa z Rekruterem, II etap: rozmowa z Tech Leadem

Master Care

Warszawa 150-200
Technologie i umiejętności
  • .Net
  • Java
  • C#
  • Magento
  • Salesforce
  • Python
  • PHP
  • MySQL
  • Bash
  • Angular