DevOps Engineer

Cloud Governance

Ailleron S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Kraków Warszawa Rzeszów Bielsko-Biała Remote
Praca zdalna
100%

LiveBank to wirtualny oddział banku dostępny w przeglądarce i na urządzeniach mobilnych. LiveBank jest nowoczesną platformą pozwalającą na przeprowadzanie rozmów czat, audio i video z pracownikami banków i innych instytucji.

Twoje zadania

  • rozwój oprogramowania poprzez współpracę z zespołem developerskim, skupiającym się przy tym na zapewnieniu stabilności środowiska, ale też wykorzystaniu narzędzi ułatwiającym ciągłą integracje oraz dostarczanie
  • Doskonalenie dostarczanych usług poprzez bezpośredni udział w rozpoznaniu potrzeb naszych klientów
  • Wdrażanie mechanizmów monitorowania, notyfikacji oraz automatyki reagowania na zdarzenia
  • Rozwój LiveBank optymalnie kosztowo, jednocześnie umożliwiający szybkie i łatwe wdrażanie systemu klasy Enterprise w modelu SaaS
  • Wdrażanie aplikacji w różnych centrach chmurowych na całym świecie. Analiza kosztów oraz rozpoznanie w kontekście możliwości wdrożenia na różnych rynkach
  • Dbanie o bezpieczeństwo środowiska, pomoc w implementacji zabezpieczeń wynikających z planowanych oraz planowanych audytów bezpieczeństwa
  • Za wdrażanie polityk Cloud Governance
  • Współprace z dostawcami rozwiązań i narzędzi w celu wykorzystania potencjału chmury obliczeniowej
  • Wsparcie techniczne podczas prac nad architekturą systemu

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy z platformą Microsoft Azure
  • doświadczenia w pracy związanej z automatyzacją środowisk programistycznych oraz konfiguracją systemu CI/CD z wykorzystaniem narzędzi Azure DevOps: Azure Cloud, Azure Site Recovery, Azure Functions, Azure Automation, App Service, Scale Sets, Azure Devops, Azure Active Directory, Azure Policy, Azure Monitor, Azure Backup, Azure storage, Application Gateway, Azure DNS, ExpressRoute, Load Balancer
  • Doświadczenia z konteneryzacją oraz budowaniem środowisk z wykorzystaniem Kubernetes, PowerShell, Terraform, Kubernetes, AzureDevOps
  • Doświadczenie w monitorowaniu aplikacji web w środowisku produkcyjnym (logs, health, alerting).
  • Realizacja wdrożeń i dokumentacji

Mile widziane:

  • Znajomość innych środowisk chmurowych (AWS)
  • Umiejętność pracy zespołowej (metoda SCRUM), komunikatywność i odpowiedzialność
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i weryfikacji pracy innych członków Zespołu developerskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Umiejętności
az
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Owoce
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Kraków, Warszawa, Rzeszów, Bielsko-Biała 400
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • Android
  • iOS
  • UX
  • UI
  • react
  • angular