SecOps Engineer (Cloud)

rozwiązania chmurowe

Ailleron S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Kraków Rzeszów Bielsko-Biała Remote
Praca zdalna
100%

Rola, przeznaczona dla osób, które będą odpowiadały za konfigurację monitoringu bezpieczeństwa środowiska we wskazanych usługach chmurowych. Poszukujemy Inżynierów Bezpieczeństwa do pracy przy wdrożeniach naszego produktu LiveBank w centrach chmurowych. LiveBank to wirtualny oddział banku dostępny w przeglądarce i na urządzeniach mobilnych. LiveBank jest nowoczesną platformą pozwalającą na przeprowadzanie rozmów czat, audio i video z pracownikami banków i innych instytucji. Szukamy osób kreatywnych i solidnych, które swoją wiedzą i zaangażowaniem pomogą nam dostarczać projekty na całym świecie.

Twoje zadania

  • Wsparcie w rozwoju oprogramowania we współpracy z zespołem developerskim, skupiającym się przy na zapewnieniu bezpieczeństwa środowiska oraz pomoc w implementacji zabezpieczeń. Dbanie o bezpieczeństwo środowiska, wynikające z planowanych oraz zrealizowanych audytów bezpieczeństwa.
  • Wsparcie we wdrażaniu polityk Cloud Governance.
  • Doskonalenie dostarczanych usług poprzez bezpośredni udział w rozpoznaniu potrzeb naszych klientów.
  • Wsparcie we drożeniu mechanizmów monitorowania, notyfikacji oraz automatyki reagowania na zdarzenia.
  • Wsparcie we wdrażaniu aplikacji w różnych centrach chmurowych na całym świecie.
  • Współpraca z dostawcami rozwiązań i narzędzi w celu wykorzystania potencjału chmury obliczeniowej.
  • Wsparcie techniczne podczas prac nad architekturą aplikacji oraz przygotowaniem dokumentacji.

  • Doświadczenie w monitorowaniu aplikacji i implementacji rozwiązań w środowisku produkcyjnym.
  • Doświadczenie z konfigurowaniu serwisów bezpieczeństwa w środowiskach chmurowych (preferowany MS Azure).
  • Doświadczenie z architekturą opartą o Infrastructure as a Code (preferowany Terraform).
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy, w obszarze zarządzania bezpieczeństwem.

Mile widziane:

  • Znajomość jednego z rozwiązań cloudowych (MS Azure, AWS).
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa, norm, standardów i praktyk w obszarze bezpieczeństwa i regulacji, np. ISO 27001, RODO.
  • Umiejętność programowania z wykorzystaniem API do integracji rozwiązań kontrolnych.
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i weryfikacji pracy innych członków zespołu developerskiego.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Owoce
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Kraków, Warszawa, Rzeszów, Bielsko-Biała 400
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • Android
  • iOS
  • UX
  • UI
  • react
  • angular