C# Developer

C#/ .NET

Kredyt Inkaso SA
Mid
7 000 - 10 500
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Jana Sawy 6, Lublin ul. Domaniewska 39, Warszawa Wrocław Gdańsk
Praca zdalna
80%

Opis projektu

  • Development w .NET Core
  • Dostęp do platformy szkoleniowej Pluralsight
  • Rozszerzenia do VisualStudio dla wsparcia programisty min. Resharper, Ncrunch itp..
  • Udział w projektach:
  1. Integracje z zewnętrznym oprogramowaniem
  2. Rozwój systemu opartego o framework CRM
  3. Rozwój aplikacji realizowanych in-house

  • Projekty realizowane w architekturze SOA
  • Wsparcie specjalistów devOps

Twoje zadania

  • Tworzenie i rozwój aplikacji klient-serwer, baza MSSQL
  • Tworzenie i rozwój aplikacji WEB
  • Integracja i wymiana danych z systemami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi (SOAP, REST)
  • Optymalizacją wydajności realizowanych zmian
  • Współpraca z analitykami biznesowymi jak i testerami Dbanie o jakość kodu poprzez code review i tworzenie testów jednostkowych

  • Bardzo dobra znajomość platformy .Net, C# poparta minimum 3 letnim doświadczeniem komercyjnym
  • Praktyczna znajomość TDD, UnitTests
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych (HTML, PHP, TypeScript /JavaScript, LESS/CSS, Angular)
  • Doświadczenie w SQL (MS SQL)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność szybkiego wdrożenia się w trwający projekt
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność przekazywania wiedzy mniej doświadczonym programistom
  • Umiejętność pracy nad istniejącym kodem

Mile widziane:

  • Znajomość platformy PIVOTAL CRM
  • Doświadczenie w pracy nad rozwiązaniami wysokowydajnymi
  • Znajomość metod zapewnienia jakości oprogramowania
  • Znajomość narzędzi wspierających pracę zespołową (np. JIRA, GIT, SVN)

Umiejętności
.NET
C#
TDD
UnitTests
MS SQL
HTML
JavaScript
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
Architekt
Technologię wybiera
Architekt
Skład zespołu projektowego
9
Programiści
Analitycy
Praca z kodem
GIT
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
TDD
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
CI
Narzędzia
Laptop
Słuchawki
System operacyjny
Środowisko pracy
Pokoje
7 - 20
Godziny pracy biura
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje

Proces rekrutacji

- 7 dni
1 rozmowa kwalifikacyjna

Lublin, Warszawa, Zamość 360
Technologie i umiejętności
  • Microsoft365, Windows