Senior Software Engineer .NET

ASP.NET Core MVC

Flotman
Senior
14 000 - 22 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
24 000 - 33 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Kraków Warszawa
Praca zdalna
20%

Flotman Sp. z o.o. to firma technologiczna z obszaru Big Data/IoT, jeden z liderów w branży systemów lokalizacji GPS i zarządzania flotą. W 2020 roku otrzymaliśmy tytuł Diamentu Forbes. Rok wcześniej mieliśmy także zaszczyt odebrać nagrodę Gazeli Biznesu oraz Flotowego Lidera Innowacyjności. Oferowany przez nas system był opisywany m.in. przez Puls Biznesu oraz magazyn Forbes. Spółka odnosi sukcesy dzięki zaangażowaniu osób, które ją tworzą. Poszukujemy utalentowanych i pełnych zapału do pracy specjalistów, którzy razem z nami będą budować nasz zespół, produkt i firmę. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy osoby, która będzie współtworzyła dział rozwoju oprogramowania.

Twoje zadania

CO NALEŻAŁOBY DO TWOICH OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie i rozwijanie wielowarstwowej aplikacji webowej w technologiach ASP.NET Core MVC (Flotman App)
  • możliwość rozwijania aplikacji mobilnych będących częścią rozwiązania (Flotman Mobile/Manager, Flotman Driver)
  • tworzenie dedykowanych rozwiązań dla klientów biznesowych
  • projektowanie i programowanie baz danych MS SQL Server
  • poszukiwanie usprawnień, dostrzeganie szans i identyfikowanie zagrożeń

Kogo szukamy?

DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚCI, KTÓRYCH SZUKAMY:

  • umiejętność sprawnego dostarczania MVP rozwiązania i jego zwinnego rozwoju
  • dobra znajomość C#, .Net (min. 4-5 lata doświadczenia)
  • znajomość technologii Asp.Net Core
  • znajomość HTML, JavaScript/TypeScript, CSS (min. 3 lata doświadczenia)
  • doświadczenie z MS SQL Server
  • znajomość wzorców projektowych i zasad SOLID
  • znajomość Git, CI

MILE WIDZIANE JEST:

  • znajomość technologi Blazor, ReactJS, Xamarin, React Native, Python
  • znajomość zagadnień sieciowych
  • doświadczenie w zarządzaniu serwerami

Umiejętności
JavaScript lub TypeScript
C#
.NET
HTML
Środowisko pracy

Flotman

Kraków, Warszawa
Technologie i umiejętności
  • .NET
  • C
  • JavaScript
  • TypeScript