Tester Automatyzujący

7N
Mid
14 400 - 17 600
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Warszawa
Praca zdalna
80%

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami, działającą zgodnie ze skandynawskimi wartościami. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

O projekcie

Poszukujemy Testerów Automatycznych do kilku projektów w ramach pracy nad rozwojem aplikacji bankowych. Proponujemy długotrwałą współpracę w dobrze zarządzanym (m.in. rzeczywisty Scrum, testy jednostkowe, testy automatyczne, code review, analiza statyczna, CI), nowoczesnym technologicznie środowisku (m.in. .NET Core, Docker, JIRA, Confluence).

Praca w 100% zdalna (do końca 2021r.), docelowo praca z biura w Warszawie - stacjonarnie lub hybrydowo (min. raz na dwa tygodnie).

Twoje zadania

  • Projektowanie, tworzenie i utrzymanie testów automatycznych usług oraz procesów BPMS
  • Projektowanie i tworzenie narzędzi/procesów wspierających automatyzację testów
  • Wsparcie w instalacji i konfiguracji narzędzi do automatyzacji testów
  • Wspieranie zespołu w cyklicznych przeglądach kodu
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji do zaprojektowanych rozwiązań
  • Zarządzanie środowiskami do testów automatycznych
  • Przygotowywanie danych testowych, mock'ów, raportów

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze automatyzacji testów aplikacji webowych
  • Komercyjna znajomości Python'a
  • Znajomość narzędzi Selenium, TeamCity
  • Praktyczne doświadczenie pracy z GIT
  • Solidne rozumienie JSON i XML
  • Dobre umiejętności komunikacyjne oraz samodzielność
  • Mile widziane: znajomość Django, JavaScript, Vue.js, Docker
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze bankowym

Umiejętności
Selenium
Python
Java
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Software do zarządania projektami
Jira
Praca z kodem
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Pair programming
Statyczna analiza kodu
TDD
Metryki kodu
Testowanie
Testy integracyjne
Testy wydajnościowe
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Podział czasu pracy
70%
Spotkania
10%
Tworzenie dokumentacji technicznej
10%
Opisywanie scenariuszy testowych
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

7N

Warszawa, Gdańsk 800+
Technologie i umiejętności
  • C#
  • Java
  • JavaScript
  • Angular
  • React
  • MS Dynamics
  • Spring
  • iOS
  • Android
  • BI