Specjalista ds. Wdrożeń

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Rzeszów Warszawa

Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu realizującego projekty dla sektora bankowości. Jeśli chcesz rozwijać się w największej polskiej firmie informatycznej jako Specjalista ds. Wdrożeń, to zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj!

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować?

  • Realizacją prac wdrożeniowych w projektach prowadzonych dla klientów z sektora bankowego; (instalacja dostarczanego oprogramowania, asysta przy parametryzacji i testach akceptacyjnych realizowanych przez klienta, asysty powdrożeniowe, konsultacje merytoryczne dla klientów, analiza potrzeb i problemów zgłaszanych w trakcie wdrożenia przez klientów);
  • Rozwijaniem się w zakresie najnowszych rozwiązań technologicznych w obszarze IT, wykorzystywanych w Bankach Komercyjnych;
  • Prowadzeniem konsultacji i szkoleń dla pracowników banków dotyczących sposobu działania aplikacji bankowych, ich uruchamiania i parametryzacji;
  • Przygotowywaniem analizy problemów występujących we wdrażanych rozwiązaniach, zapytań do klienta, propozycji rozwiązań;
  • Pracą bezpośrednio z klientem (poprzez tele/wideokonferencje lub bezpośredni kontakt w siedzibie banku) pogłębiając dzięki temu swoje umiejętności merytoryczne, techniczne i komunikacyjne.

  • Znajomość zagadnień informatycznych, umiejętność samodzielnej instalacji/konfiguracji aplikacji.
  • Znajomość baz danych (Oracle, MS SQL) i języka SQL, znajomość systemów Windows, UNIX/Linux oraz popularnych serwerów aplikacji (np. Weblogic, WebSphere, JBoss).
  • Podstawowa znajomość problematyki sieciowej ( pod kątem konfiguracji, integracji oraz diagnostyki aplikacji)
  • Doświadczenie w pracy z użytkownikami aplikacji (prace wdrożeniowe)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu bankowości, informatyki oraz metodyki nauczania.
  • Doświadczenie zawodowe: prowadzenie/udział w projektach wdrożeniowych, realizacja prac wdrożeniowych z zakresu informatyki, realizacja szkoleń i prezentacji, staż pracy w bankowości, firmach wdrażających oprogramowanie lub firmach o podobnym charakterze.
  • Umiejętności programowania (np. PL/SQL, Java, C++)
  • Administrowanie serwerami bazodanowymi, aplikacji , WWW
  • Zdolności pedagogiczne pod kątem prowadzenia szkoleń i prezentacji oraz konsultacji dla Klientów

Umiejętności
MS SQL
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#
  • C++
  • SQL
  • PHP
  • Angular
  • .NET
  • Mobile
  • Testing