Administrator Systemów i Aplikacji

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
B2B
Remote
Praca zdalna
100%

Jeśli posiadasz doświadczenie w zakresie zarządzania serwerami aplikacyjnymi oraz umiesz zarządzać bazami danych to zapoznaj się ze szczegółami oferty i zaaplikuj!

Systemy PROMAK dla biur maklerskich charakteryzują się wysokimi standardami dotyczącymi wysokiej dostępności. Podczas sesji giełdowej inwestor może zyskać albo stracić znaczące zainwestowane kwoty. Z tego względu krytyczne dla niego jest, aby system, za pośrednictwem którego otrzymuje dostęp do rynku działał bez przerw. Równie istotne jest, aby jego zlecenia trafiały na rynek jak najszybciej - pierwszeństwo w realizacji zlecenia (kupna lub sprzedaży) ma ten inwestor, który pierwszy przekazał zlecenie na giełdę. Asseco jako dostawca oprogramowania kładzie nacisk na spełnienie ww. wymagań. Z technicznego punktu widzenia jest to spore lecz bardzo interesujące wyzwanie.

Twoje zadania

  • Obsługa serwisu – 1 linia wsparcia technicznego w zakresie systemów PROMAK
  • Opieka nad środowiskami produkcyjnymi i testowymi systemów z rodziny PROMAK oraz aplikacji współpracujących (w tym wykonywanie backupów), aktualizacja i konfiguracja aplikacji, wdrażanie zabezpieczeń zgodnie z wytyczonymi politykami.
  • Wykrywanie problemów i błędów oraz ich przyczyn w oprogramowaniu, diagnozowanie miejsc ich występowania.
  • Świadczenie usługi wsparcia technicznego dla klienta odnośnie zaimplementowanego rozwiązania.
  • Wsparcie w prowadzeniu testów wydajnościowych, niezawodnościowych i bezpieczeństwa.
  • Współpraca z zespołami testowymi Pionu Rynku Kapitałowego w zakresie zarządzania środowiskami testowymi i produkcyjnymi dla systemów rodziny PROMAK.
  • Realizacja zadań i usług na rzecz klienta w zakresie doradztwa, rozwiązywania problemów, konfiguracji systemu zgodnie z wytycznymi przekazanymi przez klienta.

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania?

  • Bardzo dobra znajomość zarządzania bazami danych (preferowany PostgreSQL)
  • Bardzo dobra znajomość zarządzania serwerami aplikacyjnymi (preferowany JBoss)
  • Bardzo dobra znajomość języka zapytań SQL
  • Znajomość systemów Linux

Mile widziane:

  • Wiedza w zakresie rynku kapitałowego i platform internetowych dla inwestorów
  • Dobra znajomość narzędzi do testów wydajnościowych (JMeter)
  • Dobra znajomość języków skryptowych (preferowany bash, mile widziany python, ansible)
  • Dobra znajomość serwerów www (preferowany Apache)
  • Znajomość Openshift i Kubernetes.

Umiejętności
SQL
PostgreSQL
JBoss
Linux
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#
  • C++
  • SQL
  • PHP
  • Angular
  • .NET
  • Mobile
  • Testing