Team Leader DevOps

Pentacomp Systemy Informatyczne
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Aleje Jerozolimskie 179, Warszawa Remote
Praca zdalna
100%

koordynowanie pracy zespołu DevOps, udział w realizacji róznorodnych projektów z sektora publicznego i prywatnego

Twoje zadania

  • automatyzacja procesów rozwoju, wdrożenia i testowania oprogramowania (Continuous Integration/Delivery),
  • utrzymanie ciągłości działania pracy systemów i aplikacji biznesowych - prace instalacyjne, konfiguracyjne,
  • ocena nowych rozwiązań, narzędzi, metod i standardów DevOps pod kątem ich użyteczności w realizowanych projektach,
  • współpraca z zespołami administratorów, programistów, testerów, analityków i architektów,
  • organizacja pracy zespołu DevOps.

Kogo szukamy?

Oczekujemy:

  • kompetencji na poziomie Architekta DevOps,
  • min. 5 letniego doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu infrastruktury (chmurowej, on-premise),
  • umiejętności wypracowania koncepcji rozwiązania całego podsystemu,
  • zdolności weryfikacji niezawodności i bezpieczeństwa opiniowanego rozwiązania,
  • umiejętności dokumentowania projektowanych / wdrażanych rozwiązań,
  • doświadczenia w projektowaniu wysoko skalowanych rozwiązań,
  • znajomości usług w chmurze Azure oraz oprogramowania open-source,
  • umiejętności budowania całego pipeline CI/CD,
  • znajomości systemów kolejkowych (ASB),
  • umiejętności organizacji pracy zespołu.
Umiejętności
CI lub CD
Azure
Docker
Kubernetes
Zarządzanie projektami
Metodyka
SCRUM
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Warszawa 350+
Technologie i umiejętności
  • Java