Senior Full Stack .NET Developer

ONWELO SA
Senior
Do 13 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
Do 20 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Karolkowa 30, Warszawa Nałęczowska 14, Lublin Remote
Praca zdalna
100%

Jesteś na etapie poszukiwania nowego miejsca pracy? Szukasz dla siebie inspirującego i pełnego wyzwań projektu? Zapoznaj się z naszą ofertą. Poszukujemy doświadczonych Full Stack .NET Developerów, który dołączą do naszego zespołu. Z nami będziesz zajmować się ciekawymi zagadnieniami biznesowymi oraz wdrażać nowoczesne rozwiązania. Czekamy, żeby Cię poznać. Proces rekrutacyjny prowadzimy online.

Twoje zadania

Czekamy na Ciebie, jeśli umiesz:

  • Pracować nad nowymi i innowacyjnymi systemami dla klientów Onwelo z różnych branż (m.in. finansowej, digital lub automotive)
  • Uczestniczyć w różnorodnych projektach, wykorzystując ciekawe technologie
  • Tworzyć oprogramowanie, współpracując z doświadczonymi programistami
  • Brać udział w budowie nowych funkcjonalności i wspieraniu już istniejących
  • Aktywnie uczestniczyć w rozmowach dotyczących wymagań projektowych
  • Testować oprogramowanie, opiniować technologie dla klientów Onwelo
  • Omawiać sposoby rozwiązań problemów programistycznych i architektonicznych
  • Podnosić jakość pracy przez częste przeglądy kodu

Kogo szukamy?

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz min. pięcioletnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w technologiach C#, .NET Core 2+, ASP.NET MVC, Entity Framework Core 2.0+
  • Możesz pochwalić się znajomością technologii Front-endowych tj. HTML, CSS oraz znajomością przynajmniej jednego z frameworków: Angular 2+, React.js
  • Masz doświadczenia w tworzeniu aplikacji opartych na chmurze (mile widziane)
  • Znasz dobre praktyki i wzorce projektowe
  • Masz dobrą znajomość obszaru usług sieciowych: REST, SOAP (mile widziane), XML /    XSLT
  • Realizowałeś projekty w metodykach zwinnych i znasz podejście Agile / Scrum oraz  narzędzia Jira, Confluence
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie B2 (umożliwiającym swobodną  komunikację)
Umiejętności
.NET Core
C#
ASP.NET MVC
Entity Framework Core
HTML
CSS
Angular
React.js
REST
SOAP
XML lub XSLT
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premia za polecenie Pracownika
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

1. rozmowa hr
2. rozmowa techniczna
3. rozmowa z Klientem

ONWELO SA

Kraków, Warszawa, Katowice, Kielce, Lublin, Gdańsk, Nowy Jork 400+
Technologie i umiejętności
  • JAVA
  • .NET
  • JavaScript
  • PL/SQL
  • UI/UX Design
  • Cognos
  • Microsoft
  • Apache Hadoop
  • Statistics/Machine learning
  • Recommendation Engines