Junior Cloud Engineer (DevOps)

ONWELO SA
Junior
80 - 100
PLN
netto / godzina (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Remote
Praca zdalna
100%

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Polsce, w której zgrane zespoły ekspertów budują rozwiązania IT wspierające duże organizacje międzynarodowe. Realizujemy projekty w obszarach software developmentu, technologii chmurowych i DevOps, utrzymania usług IT, RPA czy Big Data. Dołącz do naszego zespołu i wspieraj infrastruktury chmurowe na różnych platformach naszych klientów, przy pomocy doświadczonych Cloud Engineerów.

Twoje zadania

  • Udział w projektach dla klientów z takich branż jak FinTech, opieka zdrowotna, handel, motoryzacja, life science
  • Poznawanie zestawu narzędzi typowych dla DevOps Engineera
  • Czerpanie dobrych praktyk od doświadczonych ekspertów
  • Wsparcie budowy platform IT klasy enterprise w oparciu o rozwiązania cloud
  • Projektowanie i utrzymywanie rozwiązań Cloud Management opartych o platformy Kubernetes lub OpenShift
  • Projektowanie i budowa mechanizmów CI/CD
  • Monitoring infrastruktury
  • Realny wpływ na kształt końcowy produktu

  • Masz minimum rok komercyjnego doświadczenia w pracy z dowolną publiczną platformą chmurową (AWS, GCP, Azure) lub chmurą prywatną
  • Wiesz, czym są pipeline’y CI/CD
  • Znasz takie narzędzia jak Docker, Kubernetes, Terraform, Ansible czy OpenShift
  • Znasz minimum jeden język skryptowy (Python, Ruby, Bash, Perl)
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie B1

Umiejętności
Kubernetes
Python
Cloud Platform
Terraform
Ansible
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premia za polecenie Pracownika
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Inne
  • Imprezy integracyjne

ONWELO SA

Kraków, Warszawa, Katowice, Kielce, Lublin, Gdańsk, Nowy Jork 400+
Technologie i umiejętności
  • JAVA
  • .NET
  • JavaScript
  • PL/SQL
  • UI/UX Design
  • Cognos
  • Microsoft
  • Apache Hadoop
  • Statistics/Machine learning
  • Recommendation Engines