Specjalista HelpDesk

HelpDesk

Kredyt Inkaso SA
Mid
4 000 - 7 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
ul. Domaniewska, Warszawa

Stacjonarne i zdalne wsparcie pracowników Grupy Kapitałowej Kredyt Inkaso.

Twoje zadania

  • Samodzielne rozwiązywanie problemów na pierwszej linii wsparcia IT
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania i urządzeń
  • Efektywna i produktywna współpraca z innymi grupami wsparcia,
  • Rejestrowanie i analiza zgłoszeń użytkowników
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych przez dział IT

Kogo szukamy?

  • Umiejętność pracy z użytkownikiem
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie informatyczne
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows oraz aplikacji biurowych MS Office
  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego (stacje robocze, drukarki, skanery, sprzęt sieciowy) oraz jego diagnozowania
  • Umiejętność logicznego myślenia i pracy w zespole

Umiejętności
Windows365
MS Office
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie

Lublin, Warszawa, Zamość 360
Technologie i umiejętności
  • Microsoft365, Windows