Frontend Developer

Create streaming solutions!

Cpl Polska
Mid
10 000 - 14 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
70%

Dla jednego z naszych klientów – firmy tworzącej rozwiązania streamingowe – poszukujemy aktualnie Frontend Developera.

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować?

  • Wykorzystywanie swojej wiedzy we współpracy z zespołem, aby dostarczyć innowacyjne rozwiązania
  • Projektowanie i implementacja nowoczesnej aplikacji React/TypeScript Frontend dla Smart TV
  • Praca skupiająca się na developmencie nowych funkcjonalności
  • Dbanie o jakość produktu i kodu źródłowego (przeglądy kodu)

Kogo szukamy?

Co sprawia, że jesteś odpowiednim kandydatem?

  • 2 lata doświadczenia w programowaniu za pomocą React oraz TypeScript/JavaScript
  • Znajomość SCSS, RWD, NPM, Yarn, Webpack, SPA, REST, WebSockets, OpenAPI, menedżerów stanu, takich jak redux, mobx
  • Dobre zrozumienie efektywnego UI i możliwość tworzenia komponentów interfejsu wielokrotnego użytku
  • Doświadczenie z narzędziami do projektowania i dostarczania (Jira, Confluence, git)
  • Zdolność do zrozumienia i wniesienia wkładu w projekty wysokiego poziomu, UML i definicje API
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Umiejętności
React
TypeScript
JavaScript
REST
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Rozwój
  • Szkolenia
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Cpl Polska

Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań 70
Technologie i umiejętności
  • Java
  • Java Script
  • PHP
  • Python
  • .Net
  • C#
  • SQL
  • SAS
  • Oracle
  • MS SQL