Programista baz danych / BI Developer

Power Media
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Remote
Praca zdalna
100%

Developer dołączy do zespołu SCRUM pracującego nad rozwojem bazy danych BI będącej podstawą dla przeprowadzania analiz oraz budowy interaktywnych raportów wspierających różnorodne procesy biznesowe.

Twoje zadania

  • Projektowanie modeli baz danych
  • Implementację narządzi ETL/ELT oraz zapytań w języku SQL
  • Analizę i optymalizację istniejących rozwiązań
  • Dbałość o jakość dostarczanych produktów oraz identyfikację i rozwiązywanie błędów
  • Developer będzie również zaangażowany w pracę z klientami w celu ustalenia i doprecyzowania wymagań
  • Współpracę z zespołami programistów oraz matematyków
  • Integrację źródeł danych różnego pochodzenia oraz budowanie interaktywnych raportów

  • Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu w Oracle SQL oraz PL/SQL
  • Dobra znajomość tematyki relacyjnych oraz wielowymiarowych baz danych i zagadnień optymalizacji kodu pod kątem wydajności
  • Doświadczenie w pracy z hurtowniami (znajomość procesów ETL)
  • Umiejętność analizy danych oraz wyciągania wniosków
  • Znajomość funkcji analitycznych w Oracle
  • Doświadczenie w integracji różnorodnych źródeł danych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność skutecznej pracy w zespole

Co będzie dodatkowym atutem?

  • Doświadczenie w monitorowaniu pracy bazy Oracle (wykonywanie zapytań, jobów, etc...)
  • Znajomość tabel słownikowych (wewnętrznych) Oracle
  • Znajomość wbudowanych pakietów Oracle
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami BI (Tableau, Power Bi etc…)
Umiejętności
Oracle SQL
PL/SQL
ETL
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript
  • Python
  • C++
  • PHP
  • CSS
  • HTML
  • C#
  • RoR