Solution Architekt / Architekt IT

Architekt IT

Kredyt Inkaso SA
Mid
14 000 - 17 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
ul. Jana Sawy 6, Lublin ul. Okrzei 32, Zamość ul. Domaniewska 39 , Warszawa Wrocław
Praca zdalna
50%

Opis projektu

• DEV +

• Realny wpływ na stack technologiczny w organizacji

• Zatrudnienie w obszarze R&D

• Aktywna współpraca z dostawcami

Twoje zadania

  • Przekształcenie wymagań biznesowych na wymagania architektoniczne,
  • Współpraca i wsparcie dla zespołu deweloperów i analityków przy rozwijaniu systemu,
  • Współpraca z dostawcami w zakresie modyfikacji oraz integracji rozwiązań,
  • Współpraca z DevOps, działem bezpieczeństwa, administratorami oraz jednostkami biznesowymi,
  • Szacowanie pracochłonności poszczególnych elementów projektu,
  • Wdrażanie standardów dotyczących architektury i rozwoju oprogramowania,
  • Wybór technologii dla nowych rozwiązań,
  • Tworzenie i zarządzie dokumentacją,
  • Przygotowywanie rozwiązań pozwalających na wdrożenie CI/CD.

  • Minimum 7 lat doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania aplikacji,
  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek Informatyka),
  • Znajomość narzędzi Case - Enterprise Architekt,
  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą zorientowaną na usługi, mikroserwisów i technologii integracyjnych,
  • Znajomość wzorców architektonicznych i programistycznych,
  • Doświadczenie w pracy z legacy code – wdrażanie dobrych praktyk,
  • Znajomość zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Doskonała komunikacji i umiejętności organizacyjne.

Mile widziane:

 Znajomość zagadnień biznesowych z branży finansowej,

 Certyfikaty z obszaru standardu TOGAF® 9.

Umiejętności
Enterprise Architect
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie

Lublin, Warszawa, Zamość 360
Technologie i umiejętności
  • Microsoft365, Windows