Administrator Infrastruktury IT

Infrastruktura IT

Kredyt Inkaso SA
Mid
7 000 - 9 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
ul. Jana Sawy 6, Lublin ul. Okrzei 32, Zamość
Praca zdalna
50%

Opis projektu

• Własne data-center - możliwy fizyczny dostęp do sprzętu

• Praca w/na nowoczesnej infrastrukturze

• Odpowiedzialność za infrastrukturę w Polsce i za granicą

• Możliwość rozwoju kompetencji w Microsoft M365

Twoje zadania

  • Administrowanie infrastrukturą serwerową i sieciową
  • Wsparcie użytkowników w zakresie systemów firmowych
  • Bieżące rozwiązywanie zgłoszeń i problemów w zarządzanych obszarach
  • Zapewnianie ciągłego i bezawaryjnego funkcjonowania infrastruktury
  • Utrzymywanie i monitorowanie ciągłości pracy sieci teleinformatycznej
  • Automatyzacja zadań, centralizacja konfiguracji
  • Diagnostyka problemów oraz ich rozwiązywaniem
  • Definiowanie i utrzymywanie standardów bezpieczeństwa IT
  • Czynne uczestnictwo we wdrożeniach i nowych projektach informatycznych
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie administrowanych systemów

Kogo szukamy?

  • Minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość rozwiązań monitorujących urządzenia sieciowe
  • Umiejętność diagnozowania problemów i analizy logów
  • Znajomość środowiska wirtualizacji VMware ESXi
  • Znajomość środowisk backupowych - Veeam
  • Znajomość od strony administracyjnej systemów linux (Centos, Debian)
  • Znajomość od strony administracyjnej systemów Microsoft Serwer 2016 i Microsoft Exchange
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie
  • Świadomość kwestii bezpieczeństwa i poufności danych
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień chmurowych Azure, Microsoft 365
  • Znajomość środowisk macierzowych
  • Wiedza w obszarach: platform telefonicznych, SIP Trunks, VoIP i telefonii analogowej
  • Znajomość i konfiguracja central IP oraz technologii VoIP
  • Znajomość aplikacji do monitoringu infrastruktury telekomunikacyjnej
  • Znajomość tematyki konteneryzacji

Umiejętności
VMWare ESXi
Veeam
Linux
Microsoft Serwer 201616
Microsoft Exchange
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Telefon służbowy
System operacyjny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie

Lublin, Warszawa, Zamość 360
Technologie i umiejętności
  • Microsoft365, Windows