Senior Service Designer

T-Mobile Polska S. A.
Senior
Rekrutacja online
B2B
Marynarska 12, Warszawa
Praca zdalna
50%

Szukamy wysokiej klasy eksperta/-ki z doświadczeniem w projektowaniu dużych serwisów i usługi, dla którego/-ej CEX to dużo więcej niż kilka liter. Dobry design produktu i znajomość trendów na rynku to podstawa, a jeżeli masz doświadczenie w łączeniu biznesu z technologią i umiesz przełożyć wymagania jednych na język drugich, to świetnie sprawdzisz się w tej roli!

Brzmi ciekawie? Koniecznie dołącz do #MagentaTeam.

Twoje zadania

  • Przyczynisz się do budowy serwisów, które mają doskonałą użyteczność oraz wspierają użytkowników w realizacji ich celów
  • Będziesz planować i przeprowadzać warsztaty, podczas których Ty i interesariusze zidentyfikujecie problemy użytkowników oraz wypracujecie możliwie najlepsze, wykonywalne rozwiązania
  • Będziesz korzystać z danych, badań i prototypów, pomagając w wyborze właściwych metod tworzenia i ulepszania procesów i produktów w podejściu (end-to-end)
  • Razem z zespołem będziesz iteracyjnie prototypować rozwiązania i weryfikować pomysły tak, by ostatecznie dostarczyć i wykonać Service Blueprint
  • Zaprojektujesz User Journey Maps uwzględniające problemy, wyzwania oraz rozwiązania poprawiające użyteczności i doświadczenie
  • Będziesz projektować ekrany serwisu i/lub odbierać projekty od współpracowników

  •     5 lat doświadczenia w projektowaniu dużych serwisów, usług lub aplikacji
  •     Doskonałe umiejętności wizualne, UX i projektowania w FIGMA
  •     Znajomość Design Thinking, User Centered Design i innych modeli projektowania ukierunkowanych na użytkownika
  •     Umiejętność zaplanowania i poprowadzenia warsztatów z udziałem różnorodnych interesariuszy
  •     Bogata paleta narzędzi, za pomocą których warsztaty są efektywne i dostarczają wiedze wspierająca proces projektowy
  •     Doświadczenie w prowadzeniu analiz i syntezy wyników z warsztatów oraz aktywności badawczej i projektowej
  •     Duża wiedza oraz ugruntowana praktyka na temat projektowania User Journey Maps, Service Blueprints w sposób nadający się również do zaprezentowania i dostarczenia interesariuszom
  •     Umiejętność strukturyzowania, wizualizacji i komunikowania szerokim audytoriom konceptów usług, ścieżek użytkownika, idei i specyfikacji - jesteś po prostu świetnym gawędziarzem i mistrzem prezentacji
  •     Wiedza jak nauczyć i przekonać organizację do podejścia ukierunkowanego na użytkownika
  •     Umiejętność myślenia strategicznego, zarówno w skali makro jak i mikro co pomoże Ci wyznaczać wizje przyszłości (wypracowane indywidualnie bądź we współpracy) dla produktów i usług, które porwą i zainspirują ludzi oraz zaspokoją ich potrzeby
  •     Umiejętność współpracy w grupie (pracujemy w Agile, znajomość tej metodyki będzie atutem)
  •     Komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania i umiejętność spojrzenia na nie z różnych perspektyw
  •     Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie

Mile widziane:

  •     Posiadacz portfolio potwierdzające Twoje umiejętności w obszarze Service Design, UX/UI design, UX Research
Umiejętności
UX
Design Thinking
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile, SCRUM
Software do zarządania projektami
JIRA
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Open space
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci

Warszawa 4500
Technologie i umiejętności
  • Linux
  • Java
  • J2EE
  • Spring
  • SpringBoot
  • Oracle DB
  • PostgreSQL
  • Cassandra
  • MongoDB
  • HTML