C Embedded Developer

Embedded

Sii Polska
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
aleja Grunwaldzka 472e, Gdańsk Józefa Marjańskiego 3, Białystok Pl. Kościeleckich 3, Bydgoszcz Królowej Jadwigi 43, Poznań Dr. Stefana Kopcińskiego 79, Łódź aleja Tadeusza Rejtana 20, Rzeszów Tadeusza Szeligowskiego 6b, Lublin al. Niepodległości 69, Warszawa Na Ostatnim Groszu 3, Wrocław Aleja Roździeńskiego 1a, Katowice Księdza Józefa Tischnera 8, Kraków

Do naszego nowego projektu, który realizujemy dla światowego lidera w dziedzinie innowacji komputerowych, poszukujemy osoby, która zostanie zaangażowana w proces utrzymywania i ulepszania sterownika kart sieciowych. Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie tworzenie nowych funkcjonalności oraz poprawianie działania istniejących.

Twoje zadania

  • Rozwój sterownika karty sieciowej
  • Tworzenie nowych funkcjonalności, które będą wykorzystywane przez klientów na całym świecie
  • Analiza nowych wymagań
  • Współpraca z zespołem testerskim
  • Praca nad problemami klientów, którymi są światowej klasy korporacje wytwarzające i wykorzystujące sprzęt sieciowy

  • Dobra znajomość języka C Embedded (min. 3 lata doświadczenia)
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy ze sterownikami (tworzenie funkcjonalności/bug fixing)
  • Znajomość środowiska Linux
  • Mile widziana znajomość zagadnień sieci komputerowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Umiejętności
C Embedded
Linux
Środowisko pracy
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
7 - 19
Godziny pracy biura
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Proces rekrutacji

- 14 dni
Rozmowa rekrutacyjna
Rozmowa techniczna

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 6000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C
  • C++
  • C#
  • Python
  • JavaScript
  • React
  • Angular
  • Docker