Programista mobile android/iOS

Comarch
Rekrutacja online
Umowa o pracę
al. Jana Pawła II 39a, Kraków ul. Baildona 66, Katowice

Naszą misją jest upraszczanie procesów w przedsiębiorstwach, poprzez automatyzację obsługi finansów. Codziennie sprawdzamy, czy nasze oprogramowanie spełnia wymagania klienta. Realizujemy zadania od projektowania, programowania, testowania aż do momentu wdrożenia systemu. Dołącz do naszego zespołu i twórz oprogramowanie w ramach bankowej aplikacji mobilnej dla klientów korporacyjnych. Projekty prowadzone zgodnie z metodyką scrum.

Twoje zadania

  • Programowanie (rozwój modułów oprogramowania)
  • Sporządzanie dokumentacji oprogramowania
  • Współpraca z innymi członkami zespołu (programistami, analitykami, testerami, SM, PO)

  • Absolwent studiów o profilu informatycznym lub kierunki pokrewne (zapraszamy także studentów ostatnich lat)
  • Znajomość:
  • wzorców projektowych, metodyk projektowania, clean code, tworzenia i testowania oprogramowania
  • Kotlin/Javy i Android SDK (programista android) lub Swift 5 i wyżej (programista iOS)
  • popularnych frameworków i bibliotek dla Androida (programista android) lub iOS (programista iOS)
  • Język angielski (w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją)

Umiejętności
Swift lub Android
Kotlin
Android SDK
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Praca z kodem
Code review
Testowanie
Testy jednostkowe
CI
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Comarch

Kraków, Łódź, Białystok, Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice, Lublin, Poznań, Rzeszów, Gdańsk, Wrocław, Częstochowa, Tarnów, Toruń, Warszawa, Włocławek, Opole, Płock, Kielce 6500
Technologie i umiejętności
  • Angular
  • JEE
  • HTML
  • .Net
  • CSS
  • C++
  • C#
  • Android
  • iOS
  • JavaScript