Analityk Biznesowo-Systemowy

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Remote
Praca zdalna
100%

Poszukujemy Analityka Biznesowo-Systemowego do pracy przy 2 projektach, w tym przy jednym, który będzie realizowany zupełnie od początku. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i zaaplikuj!

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować?

  • Analizą wymagań biznesowych klientów oraz wymagań systemowych w projektach z obszaru Retail
  • Przeprowadzaniem warsztatów analitycznych z klientami
  • Tworzeniem dokumentów analitycznych
  • Przygotowaniem danych do oszacowania pracochłonności modyfikacji systemów
  • Udziałem w procesie produkcyjnym na etapie testów wewnętrznych oraz odbioru jakościowego u Klienta

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania?

  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowo-Systemowego
  • Doświadczenie w analizowaniu zmian funkcjonalnych systemów informatycznych na podstawie zgłoszonych wymagań biznesowych
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów, specyfikacji wymagań w projektach IT
  • Doświadczenie w zbieraniu, analizowaniu, uzgadnianiu oraz modelowaniu wymagań do systemów informatycznych
  • Umiejętność prowadzenia warsztatów analitycznych z klientem w celu zebrania wymagań biznesowych oraz proponowania rozwiązań biznesowych
  • Znajomość relacyjnych baz danych, tworzenia prostych zapytań w języku SQL oraz zasad analizy obiektowej i projektowania obiektowego
  • Rozumienie zagadnień programistycznych, umiejętność stałej współpracy z zespołami programistycznymi w czasie tworzenia systemów informatycznych
  • Dobra znajomość inżynierii oprogramowania w kontekście zapewnienia wsparcia analitycznego na etapach projektowania, programowania, testowania oraz wdrożeń systemów informatycznych
  • Znajomość Enterprise Architect
  • Znajomość JIRA, Redmine itp.
  • Dobra znajomość angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość systemów ERP
  • Znajomość branży Retail - handlu wielkopowierzchniowego, detalicznego
  • Doświadczenie w pracy w rozproszonych zespołach
  • Doświadczenie w pracy przy projektach związanych z migracjami systemów
  • Znajomość języka francuskiego

Umiejętności
SQL
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#
  • C++
  • SQL
  • PHP
  • Angular
  • .NET
  • Mobile
  • Testing