IT Support Engineer

support

Amusys Production Sp. z o.o.
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Kątowa 20, Zabierzów
Praca zdalna
20%
Płatny urlop
20/26 dni

Zapraszamy do współpracy z Amusys Production, gdzie wraz z zagranicznymi partnerami opracowujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania software'owe dedykowane dla europejskiej branży rozrywkowej.
Charakteryzuje nas innowacyjność oraz zwinność w działaniu, dzięki czemu będziesz miał okazje nauczyć się nowych rzeczy oraz poszerzyć swoją wiedzę

Twoje zadania

  • wsparcie techniczne naszych klientów w zakresie działania naszych aplikacji, przyjmowanie zgłoszeń
  • instalowanie i konfigurowanie naszego oprogramowania dedykowanego na systemy Linux oraz Windows
  • analiza logów serwisów oraz systemów
  • administracja i monitoring działania serwisów
  • pisanie prostych zapytań do baz danych (MySQL) oraz tworzenie kopii zapasowych.
  • raportowanie zaobserwowanych błędów i problemów

Kogo szukamy?

Osoba aplikująca na stanowisko IT Support Engineer powinna:

  • znać systemy operacyjne: Linux i Windows
  • wykazywać się podstawową znajomością baz danych oraz SQL
  • rozumieć podstawowe zagadnienia związane z konfiguracją sieci LAN/WAN,
  • orientować się w tematyce wirtualizacji,
  • znać język angielski w stopniu komunikatywnym, posiadać zdolności komunikacyjne
  • być osoba dyspozycyjną (możliwe sporadyczne wyjazdy zagraniczne)
  • wykazywać się inicjatywą, zaangażowaniem oraz chęcią rozwoju

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży IT (obsługa helpdesku lub tester)

Umiejętności
Linux terminal (CentOS, Ubuntu)
Windows
Język angielski
SQL (MySQL)
Networking (LAN lub WAN)
Wirtualizacja (VMWare)
Narzędzia
Laptop
System operacyjny
Środowisko pracy
Podział czasu pracy
Aktualizacje i instalacja sprzętu i oprogramowania
40%
Dyżur emergency (24/7)
30%
Samorozwój
20%
Wsparcie klienta
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Prysznic

Proces rekrutacji

- 10 dni
Rozmowa wstępna (ok. 30 minut)
Rozmowa techniczna (ok. 1,5h)
Podpisanie umowy

Kraków 30+
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C++
  • CSS