Senior React.JS Developer

Crodu
Senior
20 800 - 24 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Remote
Praca zdalna
100%

Poszukujemy Senior React.JS Developera do nowego projektu, w którym budujemy platformę rekrutacyjną. Praca od zaraz na 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia. Metodologia pracy to pełny SCRUM / Agile.

Twoje zadania

W projekcie odpowiedzialny będziesz za implementację nowych funkcjonalności oraz wspieranie rozwoju platformy.

Kogo szukamy?

  • Bardzo dobra znajomość ReactJS, Next
  • Minimum 5 lat doświadczenia developerskiego
  • Bardzo dobry język angielski na poziomie umożliwiającym rozmowę z klientem
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i proaktywne nastawienie
  • Umiejętność przeprowadzania Code Review, Pair Programming
  • Znajomość procesów CI / CD
  • Umiejętność testowania e2e / unit test

Umiejętności
React
Praca z kodem
Code review
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Środowisko pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
80%
Bug fixing
20%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy

Crodu

Kraków 10-20
Technologie i umiejętności
  • Angular
  • Node.js
  • React
  • CSS
  • HTML
  • RWD
  • Docker