Młodszy Tester Oprogramowania (obszar instytucji międzynarodowych)

Asseco Poland S.A.
Junior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Remote
Praca zdalna
100%

Aktualnie do projektów realizowanych dla instytucji międzynarodowych, poszukujemy Testera Oprogramowania z min. rocznym doświadczeniem komercyjnym. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i zaaplikuj!

Do stycznia 2022 r. praca zdalna 100%

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować:

  • Testowaniem manualnym oprogramowania (praca na platformie Azure)
  • Tworzeniem dokumentacji – scenariuszy i przypadków testowych
  • Tworzeniem testów automatycznych
  • Pracą w zespole scrumowym

  • Min. rok doświadczenia komercyjnego w testowaniu oprogramowania
  • Wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów)
  • Wiedza w zakresie testowania i jakości oprogramowania
  • Umiejętność pisania dokumentacji w j. angielskim (scenariusze i przypadki testowe)
  • Umiejętność analizy dokumentacji biznesowej i technicznej
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz tworzenie dokumentacji – warunek konieczny
  • Zdolności analityczne
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Dokładność, sumienność

Mile widziane:

  • Znajomość języka SQL
  • Certyfikat ISTQB lub znajomość syllabusa
  • Znajomość podstaw programowania
  • Znajomość UML
  • Doświadczenie z Azure
  • Doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych
  • Znajomość Scrum

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#
  • C++
  • SQL
  • PHP
  • Angular
  • .NET
  • Mobile
  • Testing