Programista C++/Java

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Gdynia Remote
Praca zdalna
100%

Rozwój i utrzymanie systemu do zarządzania inwestycjami dla firm z branży finansowej. Praca nad systemem przetwarzającym dane kilku milionów użytkowników. Brzmi to dla Ciebie interesująco? Chcesz kontynuować swoją karierę w największej polskiej firmie informatycznej, realizując projekty dla sektora finansowego w Polsce? Jeśli tak – aplikuj i dowiedz się więcej.

Twoje zadania

  • Utrzymaniem i rozwojem oprogramowania desktopowego dla klientów z obszaru finansowego
  • Tworzeniem rozwiązań w oparciu o języki SQL, C++,C# i Java,
  • Przeprowadzaniem testów oprogramowania (w tym testów jednostkowych, integracyjnych), analizowaniem i usuwaniem błędów
  • Tworzeniem dokumentacji użytkownika i technicznej

Kogo szukamy?

Konieczne:

  • Min. 2 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku programisty
  • Znajomość C++, C#
  • Znajomość SQL i relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w programowaniu w Java
  • Znajomość REST API, JSON
  • Zaangażowanie, terminowość i dbałość o szczegóły tworzonego interfejsu aplikacji
  • Język angielski na poziomie swobodnego korzystania z dokumentacji technicznej
  • Umiejętnośc pracy w grupie, komunikatywność, dokładność

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi Git oraz Jira
  • Doświadczenie z pracą w SCRUM
  • Znajomość Devexpress, Boost
  • Znajomość Crystal Reports, Telerik
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych JBoss
  • Zainteresowanie obszarem finansowym, rynkiem kapitałowym

Umiejętności
C++
C#
SQL
Java
REST
JSON
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#
  • C++
  • SQL
  • PHP
  • Angular
  • .NET
  • Mobile
  • Testing