Power BI Data Engineer

ONWELO SA
Mid
13 000 - 17 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Karolkowa 30, Warszawa Mogilska 43, Kraków Remote
Praca zdalna
100%

Poszukujemy dociekliwych i nastawionych na rozwój osób, które chcą pracować w obszarze hurtowni danych i Business Intelligence. Jeśli tworzysz przejrzyste i interaktywne raporty w Power BI, zaaplikuj do nas!

Twoje zadania

  • Projektowanie i rozwój zestawów danych w PowerBI
  • Współpraca z biznesem oraz innymi działami przy zbieraniu danych niezbędnych do opracowywania intuicyjnych i praktycznych rozwiązań w zakresie analizy wizualnej i raportowania
  • Opracowywanie interaktywnych dashboardów nawigacyjnych do obsługi działów operacyjnych, finansowych oraz administracyjnych
  • Przygotowywanie raportów i analiz ad hoc
  • Wykonywanie wizualizacji różnych zestawów danych i analiz w najbardziej intuicyjny i estetyczny sposób, wykorzystując narzędzia BI

Kogo szukamy?

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie komercyjne w hurtowniach danych i Business Intelligence
  • Dobrze znasz język SQL, DAX
  • Masz doświadczenie w modelowaniu danych w PowerBI
  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu raportów, dashboardów i wizualizacji w PowerBI
  • Doświadczenie w zaawansowanych funkcjach PowerBI takich jak: bookmarks, drill threws and navigation features
  • Masz doświadczenie w monitorowaniu i optymalizacjI wydajności zapytań w PowerBI
  • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne
  • Masz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Znasz język angielski na poziomie B2

Umiejętności
DAX
Power BI
SQL
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premia za polecenie Pracownika
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

ONWELO SA

Kraków, Warszawa, Katowice, Kielce, Lublin, Gdańsk, Nowy Jork 400+
Technologie i umiejętności
  • JAVA
  • .NET
  • JavaScript
  • PL/SQL
  • UI/UX Design
  • Cognos
  • Microsoft
  • Apache Hadoop
  • Statistics/Machine learning
  • Recommendation Engines