Full Stack .NET Developer

work hard, have fun | .NET

Netwise
Mid
10 000 - 18 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Szamocka 8, Warszawa
Praca zdalna
90%

Opis projektu

Netwise Team,

Jesteśmy grupą zuchwałych pasjonatów budowania i tworzenia aplikacji, które realnie wspierają niestandardowe potrzeby polskich i globalnych organizacji. Specjalizujemy się w aplikacjach biznesowych w obszarze obsługi klienta, marketingu, sprzedaży, portali klienckich (B2B/ Selfcare) oraz zarządzaniu partnerami i sieciami sprzedaży

Nasze umiejętności, profesjonalizm w działaniu i wyjątkowe podejście do potrzeb klienta są potwierdzone przez liczne zakończone projekty (ponad 160!) w 23 krajach. Nieustannie wprowadzamy innowacje, aby wymyślać i stosować światowej klasy technologie z zespołem inżynierów i analityków wraz z MVP Microsoft.

Dołącz do Netwise Team - w rok nauczysz się więcej niż w innych firmach przez wiele lat a z Twoich rozwiązań będą korzystać tysiące użytkowników każdego dnia!

Czemu warto być w Netwise Team?

  • Bierzesz udział w dużych i złożonych projektach a Twoja praca realnie wpływa na efektywność i skuteczność tysięcy pracowników naszych Klientów.
  • Budujesz nową jakość rozwiązań CRM
  • Pracujesz z doświadczonymi managerami oraz ekspertami w swojej branży, sprawnie łączysz wiedzę biznesową z techniczną.
  • Pracujesz w Agile, bo wartość rozwiązań ma dla nas znaczenie.
  • Współpracujesz z Microsoft MVP (Most Valuable Professional) w zakresie Dynamics CRM.
  • Zdobywasz kolejne certyfikacje Microsoftu
  • Planujemy dla Ciebie indywidualną ścieżkę rozwoju, uwzględniając Twoje predyspozycje i preferencje.
  • Masz stabilną pracę w innowacyjnej firmie z gwarancją stałej pracy na projekcie.
  • Co miesiąc bierzesz udział w Netwise Czwartku, gdzie fundamentem jest dzielenie się wiedzą i best practise.
  • Pracujesz w wygodnym biurze z lodówką zawsze pełną napoi i słodyczy.
  • Bawisz się świetnie na imprezach integracyjnych i nie możesz się doczekasz kolejnej..
  • Otrzymujesz wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i gwarancję regularnej ewaluacji.

Twoje zadania

  • Poszukiwanie i opracowywanie najlepszych rozwiązań technologicznych w oparciu o Azure, Microsoft Dynamics 365, .NET i Angular.
  • Integrację różnych technologii, platform i aplikacji biznesowych.
  • Opracowywanie i dostarczanie oprogramowania przy ścisłej współpracy z konsultantami biznesowymi i analitykami
  • Utrzymanie wysokiej jakości dostarczanych usług i wdrażanego oprogramowania.
  • Ciągłe ulepszanie oprogramowania, wprowadzanie najnowszych technologii i rozwijanie pomysłów na funkcjonalności oprogramowania.

Jeśli jesteś   FULL STACK .NET DEVELOPERem z podejściem Agile, lubisz zgłębiać technologiczne rozwiązania, nie boisz się podejmować śmiałych rozwiązań a także swobodnie posługujesz się językiem angielskim, to dołącz do Nas!

Powinieneś również posiadać:

  • Praktyczne doświadczenie na Platformie Microsoft .NET (C#)
  • Ekspercką sprawność w SQL, HTML, JavaScript, Angular 2+.
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi/nierelacyjnymi bazami danych.
  • Dobre praktyki programowania
  • Podejście „work hard, have fun”.

Mile widziane są także:

  • Doświadczenie z .NET Core
  • Znajomość Azure DevOps
  • Doświadczenie w zastosowaniu Microsoft.NET w platformach biznesowych.
  • Komunikatywny angielski

Umiejętności
.NET
C#
SQL
HTML
JavaScript
Angular 2+
Azure
CRM
.NET Core
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
architekt, tech lead, zespół
Technologię wybiera
Liczba równoległych projektów
2
Software do zarządania projektami
JIRA, Azure DevOps
Możliwość zmiany projektu
Skład zespołu projektowego
30
Programiści
5
Project Managerowie
5
Testerzy
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Pair programming
Statyczna analiza kodu
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy systemowe
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe
08 - 20
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
35%
Wsparcie klienta
20%
Bug fixing
20%
Samorozwój
10%
Dokumentacja
10%
Spotkania
5%
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic

Proces rekrutacji

- 7 dni
Rozmowa z People Managerem
Rozmowa Techniczna z Leaderem
Zadanie Praktyczne

Netwise

Warszawa, Boca Raton 50
Technologie i umiejętności
  • Azure/DevOps
  • C#
  • Angular
  • React
  • .NET
  • Azure
  • .NET