Java Developer

Power Media
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
90%

Dla naszego Klienta, wiodącej grupy ubezpieczeniowej w Europie Środkowo-Wschodniej, działającej w 25 krajach i zapewniającej dostęp do sprawdzonych produktów ubezpieczeniowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych poszukujemy specjalisty na stanowisko Java Developer.

Celem projektu jest przygotowanie nowoczesnych narzędzi online, które będą wspierały sprzedaż i obsługę produktów firmy oraz budowały pozytywne relacje z pośrednikami i klientami, pozwolą także na zarządzanie siecią sprzedaży oraz wprowadzenie programów motywacjach.

Aplikacja webowa zbudowana w technologiach Java i Angular, która pozwoli przy pomocy jednego kodu przygotować aplikacje na desktop oraz aplikacje mobilna.

Stack technologiczny: Java 8, Angular 11, baza Oracle, MS SQL, MongoDB, Kotlin.

Twoje zadania

Zakres obowiązków:

  • implementacja procesu sprzedażowego dla nowych produktów ubezpieczeniowych w portalu sprzedażowym w jednej ze spółek,
  • wprowadzenie nowych produktów zgodnie z potrzebami,
  • implementacja nowych funkcjonalności w portalu sprzedażowym, zgodnie z potrzebami biznesowymi,
  • implementacja portali dla agentów i klientów.

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • 3-letnie doświadczenie związane z tworzeniem oprogramowania w oparciu o technologie JEE,
  • znajomość: Angular 2+,
  • doświadczenie w JAXB, JAX-WS oraz JAX-RS,
  • doświadczenie w zakresie korzystania z relacyjnych baz danych SQL,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1).

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość serwisów typu direct lub serwisów transakcyjnych/bankowych (formularze osobowe, bezpieczeństwo aplikacji, ergonomia interfejsu),
  • znajomość GIT.

Umiejętności
Java lub JavaEE
Angular 2+
JAXB
JAX-WS
JAX-RS
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Skład zespołu projektowego
5
Programiści
1
Project Managerowie
1
Testerzy
2 Analityków
Praca z kodem
GIT
Kontrola wersji
Code review
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
7:30 - 17:30
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
100%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript
  • Python
  • C++
  • PHP
  • CSS
  • HTML
  • C#
  • RoR