.NET Mid Developer

ROGER
Mid
11 200 - 16 800
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Gdańsk
Praca zdalna
20%

Roger jest wiodącym, krajowym dostawcą systemów oraz urządzeń kontroli dostępu. Firma posiada własny dział badań i rozwoju, w ramach którego funkcjonuje zespół projektów sprzętowych (moduły elektroniczne oraz laboratorium), zespół oprogramowania niskopoziomowego (oprogramowanie mikrokontrolerów) oraz zespół oprogramowania wysokopoziomowego (aplikacje desktop, webowe i mobilne). Główna siedziba firmy oraz zakład produkcyjny znajdują się w Gościszewie pod Malborkiem natomiast biuro projektowe w Kowalach k.Gdańska oraz częściowo, w głównej siedzibie. W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko .NET Mid Developer

Co możemy Ci zaproponować:

  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość wykonywania części pracy w domu
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od zaangażowania, bieżących umiejętności i postępów w ich rozwijaniu
  • wsparcie merytoryczne z możliwością poszerzania wiedzy, korzystania z doświadczenia zespołu

Twoje zadania

Do Twoich obowiązków należeć będą:

  • implementacja nowych aplikacji w środowisku .NET
  • rozwój oraz utrzymywanie istniejącego oprogramowania

Kogo szukamy?

Oczekujemy od Ciebie:

  • komercyjne doświadczenie w programowaniu w C# (min. 2 lata)
  • znajomość technik programowania obiektowego
  • umiejętność samodzielnego wykonywania powierzonych zadań
  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość technologii webowych (Angular, ASP.NET Core, Blazor)
  • znajomość zagadnień tworzenia aplikacji desktopowych z wykorzystaniem WinForms (DevExpress)
  • znajomość zagadnień programowania komunikacji sieciowej TCP/UDP
  • znajomość MS Visual Studio 2017/2019, R#,
  • znajomość języka SQL
  • znajomość zagadnień CI/CD/DevOps
  • znajomość systemów wersjonowania plików (SVN)

Umiejętności
C#
OOP
ASP.NET Core
NUnit
Team City
Blazor lub Angular
WinForms
WCF
Entity Framework
ADO.NET
T-SQL
Środowisko pracy

ROGER

Gościszewo, Kowale 80+
Technologie i umiejętności
  • C#
  • MS SQL Server (TSQL)
  • Entity Framework
  • ADO.NET
  • IoC Containers (MS Unity)
  • WinForms
  • WCF