Java Developer (Automotive)

ONWELO SA
Mid
8 500 - 13 500
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
12 600 - 18 900
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Karolkowa 30, Warszawa Azymutalna 9, Gdańsk

Dołącz do naszego teamu developerów specjalizujących się w obszarze Javy – pracujemy obecnie przy budowie systemu wspierającego automatyzację procesu testowania kamer samochodowych oraz systemów wykrywających zdarzenia na drodze. Jeśli obszar automotive jest dla Ciebie interesujący – propozycja jest strzałem w dziesiątkę!

Twoje zadania

Z nami będziesz:

  • Wsparciem architektonicznym oraz deweloperskim na etapie naprawiania starych i opracowywania nowych funkcjonalności systemu
  • Zajmować się analizą problemów w dotychczas działającym systemie i wypracowywać procedury naprawcze
  • Optymalizować działania systemu
  • Wydzielać elementy wspólne oraz rozbijać systemy na mikroserwisy
  • Wdrażać RabbitMQ do komunikacji pomiędzy usługami
  • Wypracowywać i wspierać wdrożenie mechanizmów CI/CD
  • Wspierać wdrożenie systemu monitorowania i orkiestracji systemu

Kogo szukamy?

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz min. 3-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w Javie
  • Znasz Javę 8 lub wyższą
  • Posiadasz znajomość frameworków: Spring, JPA lub Hibernate
  • Posiadasz praktyczną znajomość: REST, SQL, Maven, Git
  • Potrafisz pisać testy jednostkowe z wykorzystaniem JUnit
  • Wiesz, w jaki sposób korzystać z takich narzędzi jak: Jira, GitLab
  • Znasz rozwiązania mikroserwisowe (Docker, Docker Compose, Kubernetes)

Umiejętności
Java
Spring
Hibernate
REST
MS SQL
Git
JUnit
Docker
Kubernetes
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premia za polecenie Pracownika
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

ONWELO SA

Kraków, Warszawa, Katowice, Kielce, Lublin, Gdańsk, Nowy Jork 400+
Technologie i umiejętności
  • JAVA
  • .NET
  • JavaScript
  • PL/SQL
  • UI/UX Design
  • Cognos
  • Microsoft
  • Apache Hadoop
  • Statistics/Machine learning
  • Recommendation Engines