Android Developer

Android TV |

Cpl Polska
Mid
15 000 - 19 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa
Płatny urlop
+3 dni płatnego urlopu

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy technologicznej o globalnym zasięgu poszukujemy Android Developer'a. Osoba ta dołączy do flagowego projektu firmy, jakim jest rozwijanie aplikacji łączącej popularne kanały streamingowe, takie jak: Netflix, HBO GO, etc.

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować?

  • Kompleksowy rozwój aplikacji Andriod TV napisanej w oparciu o język Kotlin (projektowanie, rozwój I testowanie nowych modułów i funkcjonalności produktu);
  • Dbanie o jakość kodu (code reviews);
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami

Kogo szukamy?

Co będzie Ci potrzebne?

  • Bardzo dobre umiejętności programowania w Kotlin/Java aplikacji na Androida;
  • Doświadczenie w integracji aplikacji Android z systemami backendowymi (REST API, Retrofit, RxJava, Clean Architecture);
  • Doświadczenie w rozwijaniu UI i tworzeniu komponentów UI wielokrotnego użytku,
  • Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie.

Co będzie mile widziane i może zwiększyć Twoje szanse?

  • Doświadczenie w pracy z Android TV;
  • Doświadczenie w architekturze Androida;
  • Doświadczenie z praktykami i narzędziami GitHub CI / CD.

Umiejętności
Kotlin
Java
REST API
Retrofit
RxJava
Praca z kodem
Code review
Środowisko pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
60%
Bug fixing
30%
Spotkania
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia

Proces rekrutacji

- 7 dni
1. Rozmowa telefoniczna - 30 min
2. Spotkanie techniczne - 90 min
3. Spotkanie z działem HR - 60 min

Cpl Polska

Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań 70
Technologie i umiejętności
  • Java
  • Java Script
  • PHP
  • Python
  • .Net
  • C#
  • SQL
  • SAS
  • Oracle
  • MS SQL