MATLAB/Simulink Developer

Sii Polska
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Gdańsk Wrocław Poznań Kraków Łódź Lublin Katowice Rzeszów Częstochowa Bydgoszcz Białystok Gliwice Remote
Praca zdalna
100%

  • Projektowanie i implementacja oprogramowania z wykorzystaniem MATLAB/Simulink
  • Opracowanie funkcji i strategii sterowania
  • Opracowywanie modeli symulacyjnych
  • Przeprowadzanie analizy bezpieczeństwa funkcjonalnego
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z międzynarodowym działem R&D

Twoje zadania

Do naszego zespołu realizującego projekty z branży motoryzacyjnej poszukujemy MATLAB/Simulink Developerów. Dołącz do nowotworzonego działu R&D i weź udział w międzynarodowym projekcie dotyczącym rozwoju oprogramowania dla systemów napędowych do pojazdów hybrydowych i elektrycznych.

Szukamy kandydata ze znajomością narzędzi symulacyjnych (MATLAB/Simulink) oraz umiejętnością programowania w języku C. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego (min. B2), umożliwiająca wykorzystywanie języka w codziennej komunikacji w pracy. Mile widziane doświadczenie w pracy z układami napędowymi, projektowaniem układów elektryznych, ISO26262 oraz znajomość narzędzi Integrity Architect i Enterprise Architect.

Umiejętności
MATLAB lub Simulink
C
Power Electronics
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 6000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C
  • C++
  • C#
  • Python
  • JavaScript
  • React
  • Angular
  • Docker