Konsultant w zespole Tax Solutions

ONWELO SA
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Kraków Remote
Praca zdalna
100%

Tax Solutions to zespół doświadczonych konsultantów łączących specjalistyczną wiedzę z zakresu IT oraz podatków, którzy tworzą nowoczesne rozwiązania służące usprawnieniu pracy działów finansowo-księgowych. Jeśli interesuje Cię praca w zespole, który tworzy takie rozwiązania, dołącz do nas!

Twoje zadania

Z nami będziesz:

  • Budować, rozwijać i wdrażać hurtownie danych oraz rozwiązania Business Intelligence
  • Projektować zmiany we wcześniej zaimplementowanych procesach z dbałością o zachowanie stabilności Hurtowni Danych
  • Przygotowywać projekty analityczne w postaci zapytań SQL
  • Analizować wymagania systemowe oraz architektury systemu
  • Uczestniczyć w projektowaniu i testowaniu rozwiązań
  • Przeprowadzać analizy danych oraz projektować modele danych

Kogo szukamy?

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w doradztwie podatkowym lub realizacji oraz utrzymaniu usług finansowo-księgowych
  • Masz doświadczenie w projektach związanych z budową lub wdrażaniem oprogramowania
  • Sprawnie korzystasz z Excela
  • Znasz język angielski w stopniu bardzo dobrym
  • Odznaczają Cię bardzo dobre zdolności analityczne, komunikacyjne oraz organizacyjne
  • Cechuje Cię samodzielność, komunikatywność i zaangażowanie w realizację zadań

Umiejętności
Doradztwo podatkowe
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premia za polecenie Pracownika
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

ONWELO SA

Kraków, Warszawa, Katowice, Kielce, Lublin, Gdańsk, Nowy Jork 400+
Technologie i umiejętności
  • JAVA
  • .NET
  • JavaScript
  • PL/SQL
  • UI/UX Design
  • Cognos
  • Microsoft
  • Apache Hadoop
  • Statistics/Machine learning
  • Recommendation Engines